TurkNet başvurusu esnasında internet erişimi durumu ne olarak seçilmeli?

Extramemes

Hectopat
Katılım
15 Nisan 2018
Mesajlar
434
Yer
İSTANBUL
İkinci internet olarak TurkNet bağlatacağım ama şöyle bir sorun var; başvuru sırasında internetimi var olarak mı seçeyim yok olarak mı? Not: Kullanmakta olduğum interneti bu ay kapattıracağım ama o kapanana kadar TurkNet bağlatmak istiyorum.
 

MrMajeste

Centipat
Katılım
16 Haziran 2020
Mesajlar
258
Benim modemim var Türk Telekom'un vermiş olduğu modem bana ait VDSL2 sanırım benim illa TurkNet'ten modem almam şart mı?

Eğer "Altyapınız 100Mbps destekliyor, size özgür internet-100 paketini tanımlayacağız" derlerse modemin fiber olması gerekmekte diye biliyorum ben. Kurulum sağladığım müşteri hizmetlerindeki arkadaş "Modemin fiber olmazsa tarifeyi tanımlayamayız" demişti, yanlışım da olabilir.
 
KS
KS
Extramemes

Extramemes

Hectopat
Katılım
15 Nisan 2018
Mesajlar
434
Yer
İSTANBUL
E.

Eğer altyapınız 100Mbps destekliyor size özgür internet-100 paketini tanımlayacağız derlerse modemin fiber olması gerekmekte diye biliyorum ben kurulum sağladığım müşteri hizmetlerindeki arkadaş modemin fiber olmazsa tarifeyi tanımlayamayız demişti yanlışım da olabilir.

Fiber desteklemiyor zaten hattım ama bütün ISS'ler 72 hız verirken TurkNet 50 gösteriyor o neden bilemedim acaba Millenicom mu alsam.
 
Yukarı