TurkNet başvurusu esnasında internet erişimi durumu ne olarak seçilmeli?

Size kurulum ücreti dışında hiçbir sorun yaratmaz. Kullandığınız modem de destekliyor.

Peki bu kullandığım internetin taahhüt süresi bu ayın 20'sinde bitiyor hat sahibi cayma bedeli falan ödememek için ve yeni fatura gelmemesi için tam 20'sinde mi iptal etmeli yoksa 1 hafta önceden mi gitmeli var mı bilginiz.

Peki bu kullandığım internetin taahhüt süresi bu ayın 20'sinde bitiyor hat sahibi cayma bedeli falan ödememek için ve yeni fatura gelmemesi için tam 20'sinde mi iptal etmeli yoksa 1 hafta önceden mi gitmeli var mı bilginiz.

Tabii ki bilgi vereyim hemen. Taahhüttü bittiği gün başvurmalı o gün faturalandırma durdurulur ve cayma bedeli çıkmaz e devletten iptal başvurusunu da kolayca yapabilir. Son gün yapamazsa 1 2 gün sonra yaparsa size sıkıntı çıkarmaz. 5, 6 TL'lik fatura gelir geç kapattığınızdan dolayı ama yüklü miktar fatura gelmez.

Tabii ki bilgi vereyim hemen. Taahhüttü bittiği gün başvurmalı o gün faturalandırma durdurulur ve cayma bedeli çıkmaz e devletten iptal başvurusunu da kolayca yapabilir. Son gün yapamazsa 1 2 gün sonra yaparsa size sıkıntı çıkarmaz. 5, 6 TL'lik fatura gelir geç kapattığınızdan dolayı ama yüklü miktar fatura gelmez.

e-Devlet'ten yapılabildiğini bilmiyordum bu bilgi için çok teşekkürler peki TurkNet kurulum ücreti ne kadar bilgin var mı?

Türk.net te hat devredilmiyor. Ancak yeniden yani 0 dan başvuru yapılabiliyor.
Yanlışınız var millenicomdan hat devri yapmıştım ve direk aynı modem üzerinden hattımı almışlardı ikiside benim burda tt altyapısını kullanıyor ve ben direk hat devrini gerçekleştirmiştim
e-Devlet'ten yapılabildiğini bilmiyordum bu bilgi için çok teşekkürler peki TurkNet kurulum ücreti ne kadar bilgin var mı?
33*3=99 her ay 33 tl
toplamda 3 ay alıyorlar 99 tl

Kurulum hizmetinin ücretini kredi veya banka kartı ile otomatik ödeme talimatı verilerek yapılan aboneliklerde 66 TL (üç ay boyunca ayda 22 TL), kart kullanmadan yapılan aboneliklerde 99 TL (üç ay boyunca ayda 33 TL) olarak faturanıza yansıyor.
Yanlışınız var Millenicom'dan hat devri yapmıştım ve direk aynı modem üzerinden hattımı almışlardı ikisi de benim burada TT altyapısını kullanıyor ve ben direk hat devrini gerçek.

Millenicom hat devri yapmış olabilir ama türk.net veya Türk Telekom yapmıyor.

Kurulum hizmetinin ücretini kredi veya banka kartı ile otomatik ödeme talimatı verilerek yapılan aboneliklerde 66 TL (üç ay boyunca ayda 22 tl), kart kullanmadan yapılan aboneliklerde 99 TL (üç ay boyunca ayda 33 tl) olarak faturanıza yansıyor.

Millenicom hat devri yapmış olabilir ama türk.net veya Türk Telekom yapmıyor.

Türk Telekom hat devri yapıyor fakat TurkNet yapmıyor araştırmıştım.

Türk Telekom hat devri yapıyor fakat TurkNet yapmıyor araştırmıştım.
Turknet yapmıyor olabilir ama siz türknetten farklı bir yere geçmiyorsunuz türknete geçeceğim diyorsunuz sizin millenicom hat devri yapıyor olabilir mantığını kullanırsak ve tt de hat devri yapıyorsa türknete geçebiliyorsunuz demektir

TurkNet yapmıyor olabilir ama siz TurkNet'ten farklı bir yere geçmiyorsunuz TurkNet'e geçeceğim diyorsunuz sizin Millenicom hat devri yapıyor olabilir mantığını kullanırsak ve TT'de hat devri yapıyorsa TurkNet'e geçebiliyorsunuz demektir

Arkadaş ondan bahsetmiyor. Abisinin üzerine hat ve kendi üzerine almak istiyor. Siz yanlış anlamışsınız.

TurkNet yapmıyor olabilir ama siz TurkNet'ten farklı bir yere geçmiyorsunuz TurkNet'e geçeceğim diyorsunuz sizin Millenicom hat devri yapıyor olabilir mantığını kullanırsak ve TT'de hat devri yapıyorsa TurkNet'e geçebiliyorsunuz demektir.

Tahmini ne zaman bağlanır internet şimdi başvursam 13 gün içinde bağlanır mı yoksa 1 hafta kala mı başvursam.

Yeni konular

Geri
Yukarı