TurkNet başvurusu esnasında internet erişimi durumu ne olarak seçilmeli?

Hocam sizin dediğiniz fiber hatta geçerli. Arkadaş VDSL kullanıyor.

Hocam bir şey sormak istiyorum bizim evin adresi biraz garip rahmetli amcamın üzerine kayıtlı olduğu için bazı faturalar daire 2 bazıları daire 1 olarak geliyor ben başvuru sırasın da 1 dedim ama bağlı olan internet daire 1 mi yoksa 2 mi olarak geçiyor onu bilmiyorum sorun çıkar mı sizce mesela daire 1 ama zil 2 garip bir şey.

Hocam bir şey sormak istiyorum bizim evin adresi biraz garip rahmetli amcamın üzerine kayıtlı olduğu için bazı faturalar daire 2 bazıları daire 1 olarak geliyor ben başvuru sırasın da 1 dedim ama bağlı olan internet daire 1 mi yoksa 2 mi olarak geçiyor onu bilmiyorum sorun çıkar mı sizce mesela daire 1 ama zil 2 garip bir şey.
Yok hocam sıkıntı olmaz. Gelen ekipler sizin daireye bağlayacağından dert değil. Ben evdeinde 2 tane internet kullanmak için komşusunun dairesini verip 2 Tane Türk.net kullanan tanıyorum. Aynı adreste 1 tane türk.net kullanılabiliyor çünkü.

Yok hocam sıkıntı olmaz. Gelen ekipler sizin daireye bağlayacağından dert değil. Ben evdeinde 2 tane internet kullanmak için komşusunun dairesini verip 2 tane Türk.net kullanan tanıyorum. Aynı adreste 1 tane türk.net kullanılabiliyor çünkü.

Az önce türk.net müşteri hizmetlerini aradım bir şey sormak için işlemlerin devam edebilmesi için tarafınıza gönderilen belgeleri indirip imzalayıp bize göndermenizi bekliyoruz diyor sesli mesaj.

Hocam sizin dediğiniz fiber hatta geçerli. Arkadaş VDSL kullanıyor.

Tamam dedim ya hocam sizi de etiketleyerek sizin dediğiniz VDSL durumu geçerli olabilir dedim :D zaten arkadaş taahhütlü modem değil parasıyla modem almış. O yüzden iade etmesine gerek yoktur. Ben modem parasını ödemediğim için benden iade istediler.

Az önce türk.net müşteri hizmetlerini aradım bir şey sormak için işlemlerin devam edebilmesi için tarafınıza gönderilen belgeleri indirip imzalayıp bize göndermenizi bekliyoruz diyor sesli mesaj.
Hocam belki siznin bölgedekiler elden almıyordur. İmzalayıp Gönderin mng kargo ile gönderin. 02127034371 şu numarayı veya 08502888081 i ara bunlar bilgi verir sana Türk.net ile ilgili.

Hocam belki siznin bölgedekiler elden almıyordur. İmzalayıp gönderin MNG Kargo ile gönderin. 02127034371 şu numarayı veya 08502888081'i ara bunlar bilgi verir sana Türk.net ile ilgili.

Evet ikisi de otomatik mesaj veriyor ulaşamıyorum belgeleri bize gönderin diyor Online işlemlerde.
De bu var büyük ihtimal belgelerin gönderilmesinden sonra işlemler devam edecek.

Ekran Alıntısı1.PNG

Yeni konular

Geri
Yukarı