TurkNet başvurusu esnasında internet erişimi durumu ne olarak seçilmeli?

Anladım şimdi ben pazartesi çıktıları alıp imza atıp evde tutacağım salı veya çarşamba günü gelip bağlantıyı yapan kişiler belgeleri alacaklar ama sorun şu ben çalışıyor olacağım annem veya babam ilgilense sorun olur mu? Ve beni arayıp kurulum için gün verecekleri zaman onlara evimde halihazırda bir internet kullanımımın olduğunu söylesem sorun olmaz değil mi bağlantıyı yaparlar mı mevcut modeme zaten kullandığım internet bu ayın 20'sinde kapatılacak.

Pek çaktırmayın evinizde başka internet olduğunu o bölgeden bölgeye değişir ekibin vicdanına kalmış. Ekipler sizi arayıp randevu aldıklarında onlarla görüşmeniz gerekiyor bu konuyu. Büyük olasılıkla kabul edeceklerdir. Sorun etmezler yani. Ben kaliteli bir VDSL portu ayırttırıcam size bağlantınızda sorun olmayacak.

Pek çaktırmayın evinizde başka internet olduğunu o bölgeden bölgeye değişir ekibin vicdanına kalmış. Ekipler sizi arayıp randevu aldıklarında onlarla görüşmeniz gerekiyor bu konuyu. Büyük olasılıkla kabul edeceklerdir. Sorun etmezler yani. Ben kaliteli bir VDSL portu ayırttırıcam size bağlantınızda sorun olmayacak.
çok teşekkürler

Benim modemim var Türk Telekom'un vermiş olduğu modem bana ait VDSL2 sanırım benim illa TurkNet'ten modem almam şart mı?

Türk Telekom aboneliğinizi iptal ettirdiğinizde sizden modemi iade etmenizi isteyecek. Aynı modemle kullanamazsınız. TurkNet'ten kurulum ekibi geldiğinde modem de getirecektir zaten.

Hocam yeni alacaksınız bildiğim kadarıyla abiniz olsaydı geçiş der 140TL'den kurtulurdunuz.
İnternet var olarak seçin.

Türk Telekom aboneliğinizi iptal ettirdiğinizde sizden modemi iade etmenizi isteyecek. Aynı modemle kullanamazsınız. TurkNet'ten kurulum ekibi geldiğinde modem de getirecektir zaten.

Başvuru da modem istemedim ayrıca yaklaşık 6 senedir bu interneti ve modemi kullanıyoruz isteyeceklerini sanmıyorum.

Başvuru da modem istemedim ayrıca yaklaşık 6 senedir bu interneti ve modemi kullanıyoruz isteyeceklerini sanmıyorum.
Süreye bağlı değil mutlaka istiyorlar iptal halinde. Vermezseniz parasını faturalandırıyorlar ancak @mühendis1234 arkadaşın dediği gibi bir durum olabilir. Ben fiber kullandığım için benden istediler. Ben de uzun yıllardır kullanıyordum türk telekomu.
Zaten modemin parasını ödedik aylık olarak faturaya yansıttılar yanlış hatırlamıyorsam.
Parasını ödediyseniz o zaman farklı.

Süreye bağlı değil mutlaka istiyorlar iptal halinde. Vermezseniz parasını faturalandırıyorlar ancak @mühendis1234 arkadaşın dediği gibi bir durum olabilir. Ben fiber kullandığım için benden istediler. Ben de uzun yıllardır kullanıyordum Türk Telekom'u.

Parasını ödediyseniz o zaman farklı.

Hocam Sizin dediğiniz fiber hatta geçerli. Arkadaş VDSL kullanıyor.

Geri
Yukarı