TurkNet mi Kablonet mi?

Kablonet varsa tabii ki Kablonet. TurkNet ile kanser olmak istemezsin, ben oldum maalesef. Değerler çok iyi olmasına rağmen sürekli kesiliyordu, aynı binada Türk Telekom kullanırken hiçbir sorun yaşamadım. Aynı şekilde aşağıdaki daire de Türk Telekom kullanıyordu. Şu an farklı yerde Kablonet kullanıyorum, 1 senede sadece 1 kez 2 dakikalık kesinti yaşadım. Değerler şahane, 90 TL'ye 100Mbps. Eğer taahhüt dert olmayacaksa senin için Kablonet.

TürkNet alt yapına bağlı alt yapın iyi ise sıkıntısız canavar gibi kullanırsın. Altyapının desteklediği en yüksek hızı verir. Kablonet'te yıllarca kullandım hiç sıkıntı çekmedim yeni taşındığım yerde olmadığı için TürkNet aldım.

Kablonet kullanıyorum binamda fiber altyapı var download/upload/ping değerleri gayet iyi lâkin standart modemin kapsama alanı bana düşük geldi. Bunun dışında bir problem yaşamadım.

TürkNet alt yapına bağlı alt yapın iyi ise sıkıntısız canavar gibi kullanırsın. Altyapının desteklediği en yüksek hızı verir. Kablonet'te yıllarca kullandım hiç sıkıntı çekmedim yeni taşındığım yerde olmadığı için TürkNet aldım.

Altyapım kötü Kablonet yeni altyapı getirdi sonuçta en iyisi ona geçmek gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı