Uçaklarda Yakıt Akış Gösterge Sistemi

• Konuyu başlatan Jira
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 6B
Hocam DCS Arcade tarzı değil, gazı sonuna kadar dayayınca AB açılıyor normal olarak.
Bence DCS simülasyon sayılamaz. Yani benim için değil. İnceledim oyunu biraz. Ben Arcade klasmanına sokarım bu oyunu. Gaz kolunda kademe olmazsa tabi AB açılır. Simülasyon olsaydı AB kademesi gösterilirdi.

Sivil havacılıkta, oksijenin el verdiği en yüksek irtifa en az yakıt tüketimi olan irtifadır. Oksijen yoğunluğundaki azalma sürtünmeyi ve direnci düşürür çünkü. Fakat AB devreye girerse bu koşulların hepsi iptal oluyor:)
Ve insan fizyolojisi, uçak tasarımı :)

Bence DCS simülasyon sayılamaz. Yani benim için değil. İnceledim oyunu biraz. Ben Arcade klasmanına sokarım bu oyunu. Gaz kolunda kademe olmazsa tabi AB açılır. Simülasyon olsaydı AB kademesi gösterilirdi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bence bunu biraz izleyin kararınız değişebilir. Bazı uçaklar Arcade ama bunun gibiler tam simülasyon.

Son düzenleme:
Ve insan fizyolojisi, uçak tasarımı :)
Yani. Gerçi G-suit ve Oksijen desteği ile çözülüyor ama limitleri var tabii hala. Uçak tasarımı zaten standart tasarım AB devreye girdiğinde ikiye bölünür uçak. Mecburen Swept-back tasarımlı uçak gerekiyor:)

Bence bunu biraz izleyin kararınız değişebilir. Bazı uçaklar Arcade ama bunun gibiler tam simülasyon.
Bu oyunda çok fazla detay var. Kaliteli oyun klasmanında ama DLC'leri çok pahalı. Abartmışlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı