Ülke nereye gidiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Banlanma pahasına ki banlanacagım yazıyorum. Böyle aptallar ancak yiyip içip tüketir. RTX 3080 cıkmıs abi yhaa. S. S diye YouTube'da ağzı sulanır ama asla bir RAM nasıl üretilir chipset nasıl tasarlanıp diye dönüp bakmazlar.
Gerçi forumda hala ASUS'un ekran kartı ürettiğini düşünen sözde çağdaş Technopat'lar var ama yine de ben söyleyeyim Çin'de 1 dolar = 7 Çin yuanı ama Çin dünyanın en büyük ekonomisi diyecekler ki cin üretiyor moruk
Çin'de devlet üretmiyor kardeşim Çin'de özel şirketler üretiyor ama insanımız senin gibi man kafa oldugu için üretmeyip klavye başında göbeğini kaşıyarak ülke nereye gidiyor diye ağlıyorlar
NOT: Technopat bu kadar elit bir yer ise Recep Baltaş bu konuyu gündeme taşıyıp bir iki bir şey söylesin de eyyamcı olmadıgını düşünelim ben de çıkıp özrümü dileyeyim. Kendi de çok iyi bilincinde zaten durumun

Öyle bir madde olduğunu sanmıyorum, varsa atabilir misin? Düşünce özgürlüğünün ne olduğunu da bilmen gerekir. Politika yorumluyorsan, adabında ve kanıtıyla yorumluyacaksın.

Konuyu benim kapatma yetkim var mı, varsa nasıl?

Banlanma pahasına ki banlanacagım yazıyorum. Böyle aptallar ancak yiyip içip tüketir. RTX 3080 cıkmıs abi yhaa. S. S diye YouTube'da ağzı sulanır ama asla bir RAM nasıl üretilir chipset nasıl tasarlanıp diye dönüp bakmazlar.
Gerçi forumda hala ASUS'un ekran kartı ürettiğini düşünen sözde çağdaş Technopat'lar var ama yine de ben söyleyeyim Çin'de 1 dolar = 7 Çin yuanı ama Çin dünyanın en büyük ekonomisi diyecekler ki cin üretiyor moruk
Çin'de devlet üretmiyor kardeşim Çin'de özel şirketler üretiyor ama insanımız senin gibi man kafa oldugu için üretmeyip klavye başında göbeğini kaşıyarak ülke nereye gidiyor diye ağlıyorlar
NOT: Technopat bu kadar elit bir yer ise Recep Baltaş bu konuyu gündeme taşıyıp bir iki bir şey söylesin de eyyamcı olmadıgını düşünelim ben de çıkıp özrümü dileyeyim. Kendi de çok iyi bilincinde zaten durumun

Ağzınıza sağlık. Biz tembel bir milletiz üretmekten çok konuşmak cazip geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bindik bir alamete(RTE) gidiyoz gıyamete.

Alım gücümüz çok düşük. Acı verici. Dahasını söylemeye gerek yok. Güzel bir ülkemiz var ama eğitim ve alım gücü sorunu yaşıyoruz. Bunlar da çözülemeyecek şeyler değil. Sadece insanların fikirlerinin biraz değiştirmesi lazım.

İnsanların dinini, ırkını, mezhebini ayırmaksızın doğru bir üslupla gerçekleri konuşursan kim sana ne yapabilir? Bu maddelerde özgürlüğü kısıtlıyan bir şey göremedim ben.

Velhasıl kelâm, bir şekilde yaşadık bu günü de. Herkese iyi akşamlar konu kilit.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı