Ülkem neden böyle?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen, Arabistan olalım sonra.
Daha bunu bilmeden, ailenden duyduklarınla muhtemelen şeriat istemen komik.
Hem doğru yönetim ile neden gelmesin? Malum parti adam akıllı yönetse bal gibi getirir diye düşünüyorum.
Kadın ve erkek arasında oluşabilecek uçurumu düşünebiliyor musun? Şu anda şeriat ile yönetilen hangi ülke düzgün? 1400 yıl öncenin kanunları günümüzde uygulanamaz. "Laik" bir ülkedeyiz ayrıca.
Paşalar devri bitti kardeşim. Evet Türkiye kötü durumda ama görmüyor musunuz her taraftan kusatma altındayız. Ülkeyi bu paşalar bu hale getirmedi. 2 yıl sonra 100 yılımıza girecez. 98 yıldan 20 yıl çıkar. 78 yıl eder. Peki bunun bütün hesabını bir zümreye yıkmak mantıklı mı? Şükür ve namaz bereketi arttırır. Tabii sizin gibi ateistler bunlardan anlamaz. Halkın durumu kötü evet ama Allah'a şükür aç değiliz. Avrupa'da gıda durumları daha kötü olabilir. Bizim topraklarda beraket var şükür.
Şükür öğretilmiş çaresizliktir sözünü bir kez daha doğruladın.

Şeriat savunanların alayının batı ülkelerinde huzur bulması komedisi.

Şeriat isteyen arkadaşlar lütfen o ülkelere gitsin. Zaten hepsine vizesiz gidilebilir, boş beleş ülkeler olduğundan 🤣 21. yüzyıla geldik, adamın elinde internet var, halen daha ben 1400 sene geriye gideceğim diyor. Seni tutan yok paşam, git.

Şeriat savunanların alayının batı ülkelerinde huzur bulması komedisi.

Şeriat isteyen arkadaşlar lütfen o ülkelere gitsin. Zaten hepsine vizesiz gidilebilir boş beleş ülkeler olduğundan 🤣 21. yüzyıla geldik, adamın elinde internet var, halen daha ben 1400 sene geriye gideceğim diyor. Seni tutan yok paşam, git.
Duygularımı ifade etmişsiniz.
Bakın, hemen elinizin altında.

Coğrafya kader değil zihniyet kaderdir. Ülkenin genelinde zihniyet böyle olunca sonuç.

Sorunun cevabı da burada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı