Ülkemizde sapıklar neden bu kadar fazla?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayır feminaziden bahsediyorum. Sizin dediğiniz de o zaten. Kadınları daha üstün göstermeye çalışan bir medya var. Feministlik eşitlik demektir. Ve hiçbir zaman kadınlar feministliği gerçekten feministlik için savunmamıştır. Feminizim adı altında feminaziliği yaymaya çalışıyorlar.
Evet ülkemizde ki bu sapıklar yüzünden "bazı" kadınlarda kolayca bir erkeğe beni taciz ediyor diye iftira atıp linç ettirebilir yine eğitimsizlik var gördüğünüz üzere.

Aynı zamanda haber kanalları ve sosyal medyada erkeğe şiddet hiçbir şekilde gündem yapılmıyor veya haber yapılmıyor çünkü şöyle bir algı var "erkek kendini korur" evet kısmen doğru ama artık kadınları o kadar üstün görmeye başlamışız ki kadın erkeğe vurursa bir problem olmaz ama erkek kadına aynı şiddette vurursa linç edilir.

Welcome to turkey.

Son düzenleme:
O konuda haklılık payınız var, Ama kibirli olmadığı halde taciz edilenler de var. ve ayrıca kibirin cezası hiçbir zaman cinsel taciz değildir.
Eğitimsizlik diye boşuna dil dökmüyoruz.
Dişiyi iyi eğitmezsen medeniyete ulaşamazsın, şu an ne sen ne de ben veya bu forumdaki çoğu insan medeni değil, sadece modern kıyafetler giyiyoruz.

Bir de iri memeli ve büyük kalçalı kadınlar erkeğin ilgisini çeker genetikten ve içgüdülerden ötürü.

Konuda bahsi geçen sapıklık ise yokluk ile ilgili dâhâ çok.

Son düzenleme:
Eğitimsizlik diye boşuna dil dökmüyoruz.
Dişiyi iyi eğitmezsen medeniyete ulaşamazsın, şu an ne sen ne de ben veya bu forumdaki çoğu insan medeni değil, sadece modern kıyafetler giyiyoruz.

Bir de iri memeli ve büyük kalçalı kadınlar erkeğin ilgisini çeker genetikten ve içgüdülerden ötürü.

Konuda bahsi geçen sapıklık ise yokluk ile ilgili dâhâ çok.
Evet, ama fakir bir insanın da sırf fakir diye zengin bir insanın parasına göz dikme hakkı yoktur. Anladınız siz.

Ülkemizde değil sadece Avrupada da Amerika da pasifik asyada da sapık insan sayısı fazla. Dünyayı Konyanın ötesi Edirnenin berisi olarak görmenin manası yok. Eğitimsizlik, öğretilmeyen ahlak kuralları, cahillik, zeka yoksunluğu gibi etmenler sayılabilir. Ülkemizde sapık sayısı fazla evet ama Türk erkeklerinin %80i sapık tecavüzcü algısı yapan feminazilerden olmaya gerek yok.

Evet, ama fakir bir insanın da sırf fakir diye zengin bir insanın parasına göz dikme hakkı yoktur. Anladınız siz.
Eğitim olmayınca böyle saçma sapan şeyler oluyor. Yine de insan doğası ve genetiği belirli; oyunu biliyorsanız oyuncu olmazsınız.

Kaynak:

1.jpg

Kaynak:

Eki Görüntüle 1426081
İşte bi de böyle cahil ya da cahil olmasa bile cahile yatan arkadaşlar var. İslam ülkelerinde tecizlerin, tecavüzlerin nasıl hasıraltı edildiğini bilmezmiş gibi saçma sapan istatistik koyarlar ortaya.

Bunların bir tık ilerisi sahte bir Twitter hesabı ile burada yazdığımın ekran görüntüsünü alıp dün Twitter'da aklı sıra bana saldırmaya kalktı. Böyle bir ruh hastalığı işte.

İsveç'teki tecavüz oranlarına baktınız mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı