Ülkemizde neden çok fazla İslam düşmanlığı var?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İdam yalnızca İslam hukukunda olması lazım. Çoğu hadislere ve yazılan kitaplara dayanıyor. Kuranda çok fazla şiddet içeriği bulamazsın.
Bozgunluk yapanların kafalarını kollarını çaprazlama kesin diye ayet var. Ben ne hakkında konuştuğumu biliyorum. Hiç şiddet içerikli olmazsa bile Gaza ve Cihat anlayışı mevcut bu inanışta. Bak bu dediğimi din adamlarına bakıpta hemen hazır cevap yapıştırma kendin sorgula, kendin oku, kendin öğren. İslam ilk öğrenilecek kaynağı din adamları değil Kur'an'ın kendisidir.

Son düzenleme:
Evet kaldım. Bayağı güzel cevap klavyeden yazmak ne kadar kolay bee.
Pardon senin anladığın dilden cevap vereyim sorduğun soruya.

Ya şimdi ne yapalım denizdeki balıklar ölüyor ondan biz de erken seçime gittik e buna bağlı bizim tuvalet de tıkandı. Amerika'da krakerler de ucuz diye oraya taşınmaya karar verdik neyse ki arabamız çok sağlamdı başımıza bir şey gelmedi.

Dinin menşesi Arabistan. Şu an sözde medeniyet dediğin Avrupa ülkelerinde, başkana süikast yapsan dahi idam edilmiyorken İslam'da idam var.

Anlamadım ama neyse.

İslam dini evrenseldir. Neden araplara indi? Ee kime inecek bu din? Daga tasa mi? Sonucta insanlara inecek. Ee insanlar sonuçta bir ırka sahip. Fransaya inse ve Arap neden bize değil dese ayni sonuc.
Süikast yapsan bile öldürmüyorsun ama zenci olduğun için öldürüyorsun. Bak medeni?
Kisasa kisas iyidir, o zaman işine gelince tecavüz edenlere idam demeyeceksin.

Anlamadım ama neyse.

İslam dini evrenseldir.
Hayır bunu kabul eden hiçbir Batılı ülke yok, bu din Arabistan menşeli ve Batı medeniyetlerine uyum sağlaması mümkün değildir.
Neden araplara indi? Ee kime inecek bu din? Daga tasa mi? Sonucta insanlara inecek. Ee insanlar sonuçta bir ırka sahip. Fransaya inse ve Arap neden bize değil dese ayni sonuc.
Süikast yapsan bile öldürmüyorsun ama zenci olduğun için öldürüyorsun. Bak medeni?
Kisasa kisas iyidir, o zaman işine gelince tecavüz edenlere idam demeyeceksin.
Bahsettiğin hangi Avrupa ülkesinde yaşanmış? Ben ABD'yi savunmadım ve ABD'de idam var.

Siyasal İslam işte buna deniyor.
Elinde Kur'an, dilinde Allah, her tarafı yalan dolan olunca böyle oluyor.
Burada bir insan kötü Müslüman olabilir ama, öyleyse vitrin olmaması gerekiyor diye de ekleyeyim.
Bugün terörist dediğinizde aklınıza ne geliyor? Biraz düşündüğünüz zaman. Ama bu insanların sebebi vitrin olmaları.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı