Ülkemizde sapıklar neden bu kadar fazla?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu ülkedeki erkeklerin yakasından düşün. Kimsenin size özellikle baktığı yok. Sadece açık giyindiğiniz için herkesin size baktığını zannediyorsunuz? Adam otobüse biniyor, kafasını bir yere çevirecek(ben şarjım bitmediği sürece telefona bakarım). Bakacak olsa Instagram sayfana girer zaten oraya her türlü fotoğrafınızı koyuyorsunuz isteği kadar bakar. (yakınlaştırarak bakar 8X Zoom'lar. Bilmem kaç bin görüntüleme alıyor fotoğraflar).

Her türlü fotoğraf mı? Herkes mi? Allah yardım etsin... (Technopat'ta konudan banlama var mı arkadaşlar? Ya da engelleme?)

Sonuna kadar haklı bir konu daha geçenlerde ortaokul sona giden bir kız grubu yanıma gelip "şuradaki abiler uzun süredir bize bakıyor rahatsız oluyoruz" dediler. Adamlara baktığımda mülteci olduklarını fark ettim, kızlar da şort giyiyordu muhtemelen ona takıldılar. Telefonu çıkarıp onlara bakarak birisini ara gibi yaptığımda dağıldılar. Ancak şikayetçi olduğum bir konu var. Evet bir erkeğin bir kadının fotoğrafını çekmesi hiç hoş değil kesinlikle buna katılıyorum ancak aynı durumu ben bir erkek olarak da yaşıyorum bir parkta otururken arkadaşlarımla konuşurken kızların bizi / beni çektiğini fark ediyorum. Onlara baktığımda ise tek yaptıkları telefonu cebine sokmak ya da gülmek. Erkeklerde durum bu kadar ciddi iken (ki ciddi olması gerek) kızların da onları çekmelerinden rahatsız olunuyorsa erkekleri çekmeleri aynı derecede hoş değil. Ülkede erkek kadın fark etmeksizin bu konuda büyük bir eğitimsizlik var.

Aynı durumu yaşadım. Bir de pişkin pişkin bana hakaret ettiler. Hayatımda o andan daha sinirli olduğumu hatırlamıyorum. Bir de içime atmıştım sinirimi...

Bence herkes silahlanmalı. En ufak olayda silah ruhsatına el konulmalı ve tekrar alınması zor olmalı (kadınlar eğer silahı uygunsuz kullanırsa silah yerine gaz şişesi verilir).
Yolda göz göze geldiği için birbirini döven, illegal kesici silahlar ile yaralayan insanlar varken bir de bunlar legal yapılırsa tamamen çöküş olur. Emin olun bireysel silanlanma özeneceğiniz, isteyeceğiniz bir durum değil. Ülkeye giren çıkan belli değilken, bireysel silahlanma gelirse açık bulunması, kaçak işlerin yapılmasını hesaba bile katmıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı