Ülkemizde sapıklar neden bu kadar fazla?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İsteyen istediğini giyer çıplak gezmedikleri sürece kimsenin özgürlüğünü kısıtlamıyorlar. Hastalıklı düşünceler bunlar.
Hastalıklı değil, bunlar bilimsel temelleri olan düşünceler. Kadınlar, ''Benim doğurganlık oranım yüksek'' mesajını veren, erojen bölgeleri açık kıyafetleri tercih edip bu anormal durumu normalleştiriyor. Makyajlarda buna dahil, örneğin dudak renginin cinsel uyarılmayı ve doğurganlığı/yumurtlama zamanını geldiğini gösteriyor

Sizin mantığınızla erkeklerin de kapalı giyinmesi lazım sonuç olarak kadınlar da tahrik olabiliyor.
Kadınlar hiçbir zaman yalnız kalmaz, çünkü onlar seçen taraf konumundadır, bu yüzden tahrik olsalar bile her zaman istedikleri erkekle cinsel birlikteliği ulaşırlar. Ayrıca, erkek ile kadın vücudu arasında biyolojik farklılıklar vardır kadının erojen bölgeleri daha geniş bir bölümü kapsar. Kaldı ki modaya bakacak olursak eğer erkeği değil kadını teşhir eden kıyafetlerin satışını yaptığını dolayısıyla popüler moda anlayışının kadınları teşhirci gösterdiği fark edebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hastalıklı değil, bunlar bilimsel temelleri olan düşünceler. Kadınlar, "Benim doğurganlık oranım yüksek" mesajını veren, erojen bölgeleri açık kıyafetleri tercih edip bu anormal durumu normalleştiriyor. Makyajlarda buna dahil, örneğin dudak renginin cinsel uyarılmayı ve doğurganlığı/yumurtlama zamanını geldiğini gösteriyor

Kadınlar hiçbir zaman yalnız kalmaz, çünkü onlar seçen taraf konumundadır, bu yüzden tahrik olsalar bile her zaman istedikleri erkekle cinsel birlikteliği ulaşırlar. Ayrıca, erkek ile kadın vücudu arasında biyolojik farklılıklar vardır kadının erojen bölgeleri daha geniş bir bölümü kapsar. Kaldı ki modaya bakacak olursak eğer erkeği değil kadını teşhir eden kıyafetlerin satışını yaptığını dolayısıyla popüler moda anlayışının kadınları teşhirci gösterdiği fark edebilirsin.

Tekrar söylüyorum bunlar hastalıklı düşünceler, bir insan kendine hakim olamıyorsa dışarı bile çıkmamalı zaten.

Geldi bir mülteci savunucusu daha. Kullandığı kaynak da Euronews :)

Yahu arkadaşım her böyle haberin altına kilise tacizlerini neden ekliyorsun? Ben diyeyim, Kur'an kurslarındaki tacilzeri gölgelemek için. Hadi paylaşsana bir Kur'an kursu taczi haberi?

Al, al tepe tepe kullan. Al din kardeşlerin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Senin yalanın da daha bugün patladı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gözünüzü seveyim şöyle insanları burada tutmayın direk uzaklaştırın.

Kadınlar sapık gibi giyinip benim özgürlüğümü kısıtlayamaz, pasif taciz uygulayamaz.

İrade denilen bir şey demi? Bizi hayvanlardan ayıran en büyük özelliklerden biridir.

Sapıkların var olmasının genel sebebi kadınların üst tabaka erkekler ile eşleşip ortalama ve ortalama altı erkekleri yalnız bırakmasından, bunun yanı sıra kadınların teşhirci kıyafetler giyip pasif taciz uygulamasından kaynaklanıyor. Bu da bir sapıklık. İslam(şeriat) dünyasına bakacak olursak taciz tecavüz gibi vakalar en aza indirgenmiş durumda çünkü ikili ilişkiler geleneksel normlara göre uygulanıyor, erkeğin doğasına göre şekilleniyor, lakin özgürlükçü liberal ülkelerde bu durum böyle değil, seçme şansı kadınlarda, kadınların ilkel doğası yüzünden erkeklerin büyük bir kısmı yalnız kalıyor. Özellikle Türkiye gibi ülkelerde bu durum epey bir vahim.

Yani; Pınar Gültekin'i bidonun içine koyup, canlı canlı yaktıktan sonra üzerine beton döken şerefsiz, senin tanımlamana göre "kızın, üst tabaka erkekler ile eşleşip ortalama ve ortalama altı erkekleri yalnız bırakmasından, bunun yanı sıra kadınların teşhirci kıyafetler giyip pasif taciz uygulamasından" dolayı mı bu işi yapmış?

Yada; testereyle parçalanarak öldürülen Münevver Karabulut, sırf açık giyinip teşhircilik yaptığı için öldürüldü öyle mi?

Çok ciddi söylüyorum, acilen tedavi görmen gerekiyor.

Benim inancıma göre; Allah insanı düşünebilmesi için zeka, yanlış ve doğruyu seçebilmesi için de iradeyle birlikte yarattı.

İnsan yanlış yada doğruyu seçebilme özgürlüğüne sahip. Yani cennet yada cehennemin kapılarını iradesi açacak.

Sen; açık giyindin diye kadınları eve tık, içki içmeyi yasakla, namaz kılmayanı döv, oruç tutmayanı sopala, zekat vermeyeni de 1. kattan aşağı at.

Nerede kaldı günah işlemenin özgürlüğü?

Kadını yarı çıplak geziyor diye sopalarsan, o kadının özgür iradesi nerede kaldı? Onu cennete zorla mı sokacaksın? Yoksa sen istediğin diye mi kapalı giyinecek?

"İslam(şeriat) dünyasına bakacak olursak taciz tecavüz gibi vakalar en aza indirgenmiş durumda çünkü ikili ilişkiler geleneksel normlara göre uygulanıyor, erkeğin doğasına göre şekilleniyor, lakin özgürlükçü liberal ülkelerde bu durum böyle değil, seçme şansı kadınlarda, kadınların ilkel doğası yüzünden erkeklerin büyük bir kısmı yalnız kalıyor. Özellikle Türkiye gibi ülkelerde bu durum epey bir vahim."

Bana bir tane Kur-an şeriati ile yönetilen bir ülke göster, haklısın deyip senden özür dileyeceğim.

Bu saçma sapan "yasaklama" mantığı yüzünden insanlar İslam'dan uzaklaşıyor, nefret ediyor. İnsanları zorla Müslüman yapamazsın, zorla kendine uydurmazsın!

Sana ne kardeşim, isteyen namazını kılar, isteyen içkisini içer, isteyen orucunu tutar, isteyen yarı çıplak gezer.

Kendini (haşa) Allah'ın yerine koyup cezasını sen mi vereceksin?

Son düzenleme:
İrade denilen bir şey demi? Bizi hayvanlardan ayıran en büyük özelliklerden biridir.

Yani; Pınar Gültekin'i bidonun içine koyup, canlı canlı yaktıktan sonra üzerine beton döken şerefsiz, senin tanımlamana göre "kızın, üst tabaka erkekler ile eşleşip ortalama ve ortalama altı erkekleri yalnız bırakmasından, bunun yanı sıra kadınların teşhirci kıyafetler giyip pasif taciz uygulamasından" dolayı mı bu işi yapmış?

Yada; testereyle parçalanarak öldürülen Münevver Karabulut, sırf açık giyinip teşhircilik yaptığı için öldürüldü öyle mi?

Benim inancıma göre; Allah insanı düşünebilmesi için zeka, yanlış ve doğruyu seçebilmesi için de iradeyle birlikte yarattı.

İnsan yanlış yada doğruyu seçebilme özgürlüğüne sahip. Yani cennet yada cehennemin kapılarını iradesi açacak.

Sen; açık giyindin diye kadınları eve tık, içki içmeyi yasakla, namaz kılmayanı döv, oruç tutmayanı sopala, zekat vermeyeni de 1. kattan aşağı at.

Nerede kaldı günah işlemenin özgürlüğü?

Kadını yarı çıplak geziyor diye sopalarsan, o kadının özgür iradesi nerede kaldı? Onu cennete zorla mı sokacaksın? Yoksa sen istediğin diye mi kapalı giyinecek?
Üstte bahsettiğin kadın kim tanımıyorum. Başlığa göre cevap verdiğimi belirteyim lütfen beni bu konulara müdahil etme. Öncelikle irade denilen şey sadece erkekte değil kadında da var olan bir olgudur. TCK da bile suç kapsamına giren teşhirciliği meşrulaştırdığınızı belirtmek isterim. Bu yanlış bir düşünce, taciz sadece erkeğin kadını rahatsız etmesinden ibaret değildir, teşhircilikte tacize girer. Benim dini inancımda, herhangi bir tanrımda yok. Hiçbir şeye inanmıyorum, İslam dini dediğin şeyde kendi öznel fikirlerine dahil olan düşüncelere yer vermez, yazılı nesnel kaideler doğrultusunda allahın kurallarını şeriat ile birlikte bütünüyle, temelden kapsar. dolayısıyla şeri hukuk baz alınır, günah işlenecekse dahi bu kurallar doğrultusunda işlenir, sapıklığın, yozlaşmanın önüne geçilir, veyahut büyük ölçüde azaltılır.

"İslam(şeriat) dünyasına bakacak olursak taciz tecavüz gibi vakalar en aza indirgenmiş durumda çünkü ikili ilişkiler geleneksel normlara göre uygulanıyor, erkeğin doğasına göre şekilleniyor, lakin özgürlükçü liberal ülkelerde bu durum böyle değil, seçme şansı kadınlarda, kadınların ilkel doğası yüzünden erkeklerin büyük bir kısmı yalnız kalıyor. Özellikle Türkiye gibi ülkelerde bu durum epey bir vahim."

Bana bir tane Kur-an şeriati ile yönetilen bir ülke göster, haklısın deyip senden özür dileyeceğim.

Bu saçma sapan "yasaklama" mantığı yüzünden insanlar İslam'dan uzaklaşıyor, nefret ediyor. İnsanları zorla Müslüman yapamazsın, zorla kendine uydurmazsın!

Sana ne kardeşim, isteyen namazını kılar, isteyen içkisini içer, isteyen orucunu tutar, isteyen yarı çıplak gezer.

Kendini (haşa) Allah'ın yerine koyup cezasını sen mi vereceksin?
Afganistan Taliban sayesinde şeriat ile yönetilen bir ülkedir. Teknolojinin ve batılılaşmanın getirdiği yozlaşmış toplumdan eser yoktur, dolayısıyla kadınlar ilkel Hipergrami dürtülerine göre eş seçemez, bu yüzden eşleşme kolaydır, genel olarak erkek dengiyle eşleşir. Günümüz batı ve batı özentisi toplumlar ise anaerkildir. Bu toplumlarda kadınların hipergramik dürtülerine göre eş seçtiği için doğal kast sisteminde alt tabaka olan erkekleri elerler, en iyi genetikte olan erkekleri eş olarak seçerler çünkü doğada hayatta kalmak için güçlü gördükleri erkeklerin kanatları altına girmişlerdir. Evrimsel süreç lookisme göre ilerlemiştir. Dolayısıyla bu toplumlarda tecavüz, taciz gibi vakalar en üst seviyede olur, örneğin İskandinavya'da bu vakalar çok yüksektir, ancak Talibanın yönettiği Afganistan'da bu vakalar en aza indirgenmiştir.

Psikiyatristler tarafından bana koyulan herhangi bir tanı yok, dolayısıyla hasta değilim. Ön yargıda bulunup saygısızlık yapma. Kendin gibi olmayan kişiler hasta değildir, kendisi gibi olmayanları eleştirenler hastadır. Belli bir gruba dahil olma arzusu insan en eski, en ilkel duygularından biridir. Bu duygular çocukluk zamanlarında başlar, çocuk, kendisini kanıtlayana kadar tekrar edebilir. Lakin sen bunu bana bir kaç defa söylüyorsun, ya senin tedaviye ihtiyacın var yada ciddi anlamda art niyetlisin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Madem öyle kadınlar evinde açılsın sokağa çıplak çıkmasınlar, madem erkeğin bakmasından rahatsız oluyorsunuz o zaman kadının erojen bölgelerini teşhir etmesine, açılıp saçılıp kendisini tatmin etmesine göz yummayacaksınız. Burada en büyük sapıklığı kadınlar yapıyor. Onların özgürlüğü bizim özgürlüğümüzü kısıtlayamaz.
Ha ayrıca, erkeklerin büyük bir kısmı yalnız kalıyor, doğasını yaşayamıyor ve bunun verdiği mental sıkıntılar zihinsel olarak büyük tahribatlar veriyor, sence mastürbasyon bir çözüm mü? Hayır.

Hocam burada erkeklerin kadınlara gözle tecavüz noktasına varan tacizlerini konuşuyoruz. Kadınların erkekleri taciz ettiği konu açılırsa orada da kadınları eleştiririm. Şahsi açıdan bir problemim yok yani :)
Konuyu kadınların cinsel kimliklerini birer kışkırtma aracı olarak kullanmaya başladıklarına getirirsek başlık karmakarışık bir yere gidecek. Bu durumdan ben de rahatsızım, söylediğim gibi bunu başka bir konu açarak konuşabiliriz.

Cinselliğin afrikasıydık zaten bir de yabancı uyruklular geldi ondan olabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı