Üniversitede Devamsızlıktan Kalmak / Üniversitede kaç yıl sınıfta kalma hakkı var?

Üniversite okumanın da yanında bir ya da birkaç programlama dili bilirseniz baktınız olmadı kendi uygulamanızı geliştirir veya şirketlerde de iş bulabilirsiniz. SEO'yu da iyi bilmeniz iş bulmanızda çok büyük kolaylık sağlar bana göre.
Evet hocam açıktan okuyunca bir iş bulursam akşam eve geldiğimde dil öğrenmeye çalışacağım öncelikle ingilizce ardından Almanca. Ve birde kodlama öğrenmek istiyorum günde 1 saat bile olsa ona vakit ayırmak istiyorum. Şuan bunları yapmak istiyorum bunun için uğraşıyorum. Kendimi geliştirmek istiyorum.
Bir işe girmeden bir şey yapamıyorum. Herhangi bir gelirim yok işsizim aileme yük olmak istemiyorum o yüzden bir an önce başvurduğum yerlerden olumlu bir haber bekliyorum.

@MBirhanM 2 yıllık bölümler için azami 4 sene deniyor, benim 2 yıllık bölümü tamamlamam 6 sene sürdü. Atın denmezse, atmıyoruz demişti öğrenci işleri. :D Ben aynı anda 4 yıllık lisans ve 2 yıllık önlisans okudum. Açık öğretim olduğu zaman bir değişiklik oluyor mu bilmiyorum.
Hocam nasıl 2 yıllık ve 4 yıllık aynı anda okudunuz :/ Benim şuan kaydım var gözüküyor üniversitede.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı