Ukrayna'ya ne oldu?

Egemen'lik kavramı olmayan Ruslara has olmuş işte.
Ya o kadar kazık atan NATO'yu nasıl bu kadar savunabiliyorsunuz? Ukrayna savaşı çıktığından beri NATO seviciliği ülkede aşırı arttı.

Bu arada şu sönmeyen ateş olayında da o türkleri savunmuştun. Aynısı sana yapılsa ne diyeceksin merak ediyorum.

Ya o kadar kazık atan NATO'yu nasıl bu kadar savunabiliyorsunuz? Ukrayna savaşı çıktığından beri NATO seviciliği ülkede aşırı arttı.

Bu arada şu sönmeyen ateş olayında da o türkleri savunmuştun. Aynısı sana yapılsa ne diyeceksin merak ediyorum.
Peki senin bu sol seviciligine ne diyeceğiz? Niye NATO'yu seviyoruz biliyor musun, çünkü İstanbul'un adı bir gün Tsargrad olmasın diye.

Çünkü Rusya kimseyi düşünmüyor Suriye'de o kadar türkü kim öldürdü Rusya SSCB zamanında o kadar türkü kim öldürdü Rusya karabağda o kadar Azerbaycan askerini kim öldürdü Rusya ama NATO bunları yapmadı şu an NATO'da Türkiye SSCB tarafından işgal edilmişti.

Peki senin bu sol seviciligine ne diyeceğiz? Niye NATO'yu seviyoruz biliyor musun, çünkü İstanbul'un adı bir gün tsargrad olmasın diye.
Okuduğunu anlama konusunda sınıfta kalıyorsun.

Ben ne Rus sevicisiyim ne de NATO sevicisiyim sizin gibi. Ben kendi ülkemin çıkarlarını sağlayabilecek adımlar atılmasını istiyorum. Bu Ukrayna savaşı sırasında Ukrayna tarafında olmamızı destekledim. Özellikle barış için bu kadar uğraşmamız dünyadaki karmamızı arttırdığını düşünüyorum.

Senin o kadar askerlerini öldüren teröristlere silah yardımı sağlayan NATO'yu bu kadar nasıl sevebiliyorsunuz anlamıyorum. Ben NATO'dan çıkalım demiyorum. Fakat NATO'ya da aşırı güvenmememiz gerekiyor.

Okuduğunu anlama konusunda sınıfta kalıyorsun.

Ben ne Rus sevicisiyim ne de NATO sevicisiyim sizin gibi. Ben kendi ülkemin çıkarlarını sağlayabilecek adımlar atılmasını istiyorum. Bu Ukrayna savaşı sırasında Ukrayna tarafında olmamızı destekledim. Özellikle barış için bu kadar uğraşmamız dünyadaki karmamızı arttırdığını düşünüyorum.

Senin o kadar askerlerini öldüren teröristlere silah yardımı sağlayan NATO'yu bu kadar nasıl sevebiliyorsunuz anlamıyorum. Ben NATO'dan çıkalım demiyorum. Fakat NATO'ya da aşırı güvenmememiz gerekiyor.
Guvenmiyoruz zaten merak etme. Gladio'da gördük zaten ne kadar güvenmemiz gerektiğini.

Suriye'de o kadar türkü kim öldürdü Rusya SSCB zamanında o kadar türkü kim öldürdü Rusya karabağda o kadar Azerbaycan askerini kim öldürdü Rusya ama NATO bunları yapmadı şu an NATO'da Türkiye SSCB tarafından işgal edilmişti.
NATO bunları yapmamış, masallara bak.

Teröristlere silah yardımı sağlayan kim? NATO, parasını vermemize rağmen uçakları bize sağlamayan ülke kim? Amerika, aynı cephede olmamıza rağmen bize ambargo atan NATO üyesi ülke kim? Kanada.

Rusya'nın Türklere neler yaptığını biliyorum, NATO'nun da Türkiye'ye ne yaptığını biliyorum.

Ayrıca Rusya'yı şeytan NATO'yu da iyilik meleği göstermeyi bırakın artık.

Teröristlere silah yardımı sağlayan kim? NATO, parasını vermemize rağmen uçakları bize sağlamayan ülke kim? Amerika, aynı cephede olmamıza rağmen bize ambargo atan NATO üyesi ülke kim? Kanada.

Rusya'nın türklere neler yaptığını biliyorum, natonunda Türkiye'ye ne yaptığını biliyorum.

Peki 1980'de Kenan Evren geldi, Diyarbakır'da komünistlere işkence yapıldı, ilerleyen yıllarda kontrgerilla lar Avrupa'da asala örgütünü yok etti. 99 yılında CIA Öcalan'ı yakaladı. Bunları kim yaptı? Bunlar ülkenin lehine değil mi?

Rusya'nın türklere neler yaptığını biliyorum, NATO'nun da Türkiye'ye ne yaptığını biliyorum.

Hükümet gidip de S400 almasaydı ambargo yoktu ama hükümet aklının binde 1'ini kullandıgı için S400 aldı.

Hükümet gidip de S400 almasaydı ambargo yoktu ama hükümet aklının binde 1'ini kullandıgı için S400 aldı.
İyilik meleği Amerika'dan biz yıllardır (90'lardan beri) Patriot istiyorduk. Amerika vermedi en sonunda ise S400 almak zorunda kaldık.

Madem Türkiye'yi bu kadar önemsiyor NATO neden Patriot satmadı?
Guvenmiyoruz zaten merak etme. Gladio'da gördük zaten ne kadar güvenmemiz gerektiğini.
Umarım NATO bir iki iyilik yaptı diye NATO'yu tekrardan melek göstermezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı