Unutamadığınız anınız

İlk yazısını tam oku. Beni görmesinler diye suyun içinde 30 dk durdum diyor.
Gözükmemek için tamamen suyun altında olmak lazım.

Neyse çocuklar kıyıya doğru koşup beni beklerken ben zaten tahmini 2-3 metre derinliği olan yerden fark edilmemek için daha da derinlere yüzdüm
Benim nerede olduğumu kestiremesinler diye daha da derinlere gittiğimi yazmışım?

4 yaşındayken yazlıkta arkadaşlarımla top oynarken susadım ve eve giderken komşunun kapısınin önünde su gördüm aldım bir içtim sonra ağzımdan balonlar çıktığını görünce tiner olduğunu anladım ondan sonra annem geldi babamı aradi falan babamda 50 km uzakta dobloyla 200 basa basa geldi hastaneye götürdü hastanede bana kocaman iğne yaptılar sonra o bucuruk halimle " Ohooo iğne neymiş ya hiç acitmıyor hahaha" dedim çünkü vücudum uyuşmuş, bende sarhoştum. XD

4 yaşındayken yazlıkta arkadaşlarımla top oynarken susadım ve eve giderken komşunun kapısınin önünde su gördüm aldım bir içtim sonra ağzımdan balonlar çıktığını görünce tiner olduğunu anladım ondan sonra annem geldi babamı aradi falan babamda 50 km uzakta dobloyla 200 basa basa geldi hastaneye götürdü hastanede bana kocaman iğne yaptılar sonra o bucuruk halimle " Ohooo iğne neymiş ya hiç acitmıyor hahaha" dedim çünkü vücudum uyuşmuş, bende sarhoştum. XD

Hikaye çok iyiymiş, devamını nereden okuyabiliriz?

Yeni konular

Geri
Yukarı