Uykumu nasıl düzenlerim?

Gigabyte GT 1030

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar. Lise 2 öğrencisi, 16 yaşındayım. Sanırım uyku düzenim bozuldu. Saat 23:00 ile 24:00 arasında uyuyorum. Sabahları bazen 7 ile 11 arasında kalkıyorum. Bir türlü 7'de kalkamıyorum arkadaşlar. Ne yapmamı önerirsiniz?

Arkadaşlar merhabalar. Lise 2 öğrencisi, 16 yaşındayım. Sanırım uyku düzenim bozuldu. Saat 23:00 ile 24:00 arasında uyuyorum. Sabahları bazen 7 ile 11 arasında kalkıyorum. Bir türlü 7'de kalkamıyorum arkadaşlar. Ne yapmamı önerirsiniz?
Alarm kur , alarm sesi de mehter marşı olsun son ses açık bırak telefonu sabah görürüm seni.
Troll değildir önemli günlerde işe yarıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alarm kur ve erken kalkınca zaten uykun daha erken gelir gelmiyosada artık yatıcaksın.

Alarm kur, alarm sesi de mehter marşı olsun son ses açık bırak telefonu sabah görürüm seni.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam bunun, earr**e versiyonu lazım. Earr**e(Full ve kulak acıtan ses seviyesi) yapıpta uyanmasa nüfustan kaydımı sildireceğim :D.(bilerek '*' koydum, koymasam İngilizce küfürlu bir kelime çıkıyor.).

Ben.

Ben gece 24:00'dan daha erken uyuyamıyorum ancak sabah gayet uykumu almış bir şeklide kalkıyorum nedense.

Alarm kur , alarm sesi de mehter marşı olsun son ses açık bırak telefonu sabah görürüm seni.
Troll değildir önemli günlerde işe yarıyor.
Bunu yapmıştım her gün yataktan fırlıyordum. 😀

Geri
Yukarı