Uykumu nasıl düzenlerim?

5'te uyuyup 12'de kalkan ben. :D
Alarm kur , alarm sesi de mehter marşı olsun son ses açık bırak telefonu sabah görürüm seni.
Troll değildir önemli günlerde işe yarıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de Wake The F*ck Samurai koydum. :D Sabah kalktığımda bu sesle kalkmak iyi geliyor.

Öncelikle istediğiniz saatte uyanmak için bir amaç edinmeniz lazım. Amacınız/hedefiniz olursa vücut ister istemez kalkacaktır. Bunun yanı sıra Alarmy adında bir program var. Bu programda alarm kurduğunuz saatte seçtiğiniz bir görevi yapmanız gerekiyor. Mesela ben banyo da bulunan köpük sabunun barkodunu okutturdum ve alarm her sabah o barkodu okutmadan kapanmıyor. Ben de hazır barkodu okutmuşken yüzümü yıkayarak uyanıyorum.

Öncelikle istediğiniz saatte uyanmak için bir amaç edinmeniz lazım. Amacınız/hedefiniz olursa vücut ister istemez kalkacaktır. Bunun yanı sıra Alarmy adında bir program var. Bu programda alarm kurduğunuz saatte seçtiğiniz bir görevi yapmanız gerekiyor. Mesela ben banyo da bulunan köpük sabunun barkodunu okutturdum ve alarm her sabah o barkodu okutmadan kapanmıyor. Ben de hazır barkodu okutmuşken yüzümü yıkayarak uyanıyorum.
Çok harika bir öneri, teşekkür ederim.

Öncelikle istediğiniz saatte uyanmak için bir amaç edinmeniz lazım. Amacınız/hedefiniz olursa vücut ister istemez kalkacaktır. Bunun yanı sıra alarmy adında bir program var. Bu programda alarm kurduğunuz saatte seçtiğiniz bir görevi yapmanız gerekiyor. Mesela ben banyo da bulunan köpük sabunun barkodunu okutturdum ve alarm her sabah o barkodu okutmadan kapanmıyor. Ben de hazır barkodu okutmuşken yüzümü yıkayarak uyanıyorum.

Güzelmiş.

Geri
Yukarı