Uyuz geçmek bilmiyor

zadigs

Centipat
Daha fazla  
Selam. Uzatmadan giriyorum konuya. Yaklaşık 4-5 aydır uyuz hastalığıyla uğraşıyorum. 2 ay kadar önce geceleri sürekli uyaniyordum feci kasinmaktan gece kendimi kasimaktan yatamiyordum. Yaklaşık 3 hafta önce uyuz ilacı sürdüm doktora gitmedim eczaneden bir ilaç aldım. İlacı bilenler bilir markasız düz beyaz bir kapta ve sarı renkte az kokusu var çok kokulu olan değil. Neyse 3 gün boyunca vücuduma sürdüm vücutta tuttum 3 gün sonunda banyo yaptım tüm elbiselerimi yatağımı her şeyi 80 derecede yıkadım. İlacı surdukten sonraki ilk hafta güzeldi bayağı azalmıştı kasinmam geceleri uyanmiyordm rahat uyku çekiyordum fakat bu son 5 6 gündür tekrar eski haline döndü. Feci kasiniyorum ve bugün çok kasindim ozellikle bugün yani sırtım bayağı sivilce çıkmış çizilmiş. Kolum aynı şekilde. İlacı kullandıktan 1 hafta ya da 30 gün sonra içinde geçeceği söyleniyor. İlacı kullanali 15 güne yakın oldu hala gecmedi sebebi nedir? Acaba tekrar mi kaptım yoksa hiç geçmedi mi? Yoksa geçme aşamasında mi? Yardımlarinizi bekliyorum.

Allah yardımcın olsun 4 yıl önce bir kadından kapmıştım 2 ay süründürmüştü ne yaptıysam benim de geçmemişti ilaç işe yarıyor lakin psikoljik olarak tribe sokuyor gerçekten öyle leş bir hastalık en son çare olarak her şeyi yıkayıp poşetlemiştim evde memlekete dönmüştüm 1 aylığına ilacı bitirdikten sonra 1 ay kaldıktan sonra farklı evde geçmişti. Şakam yok hayatımda geçirdiğim en lanet hastalıktı düşmanımın başına gelmesin... En yakın zamanda iyileşirsin.

Kullandığın ilaç bahsettiğim ilaç mi? Yoksa dermatologa gidip özel olarakmi yaptırdn? Bende randevu bulmaya çalışıyorum bulursam özel olarak dermatologdan yaptıracağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı