Uzaylılar gerçek mi?

Gerçek. İhtimallere daima açık kapı bırakın, bilime ve olasılıklara kapalı olmayın.
Hocam iyi de bilimimizde henüz kanıylanmış bir haber yok ki bunun hakkında. Bence tanımlanamamış canlıları şu anki bilime göre reddetmek, mermer kafalı olmayı göstermez.

Hocam peki ya onlar da kurguysa? Biraz dinozorlar yoktur diyen insanlara benzedim gibi de yalancı şahitlik bile bu devirde yapılabiliyorken bence farklı düşünceler çıkabilir.
Bunları söyleyenlerin sadece ABD başkanları olduğunu düşünmeyin.
Mesela Ben Rich veya CIA ajanları. Ben Rich, ABD kökenli Lockheed Martin şirketi için kilit seviye uçakları üretmede rol oynamış birisi.
Onu geçtim. Mısır piramitlerinin bazı bölgelerinde hiyeroglifler var. Hiyeroglifin üst tarafında insanlar çalışıyor, altta uzaylılar izliyor.

Veya Kosmos'un üstadı diye anılan Carl Sagan, Michio Kaku.

Bizim ülkeye inemezler vergiye boğarız onları.
Hamdolsun Jüpiter'den göç alıyoruz. Uranüs bizi kıskanıyor. Ey Cehape, biz daha yeni başlıyoruz.
Bunları söyleyenlerin sadece ABD başkanları olduğunu düşünmeyin.
Mesela Ben Rich veya CIA ajanları. Ben Rich, ABD kökenli Lockheed Martin şirketi için kilit seviye uçakları üretmede rol oynamış birisi.
Onu geçtim. Mısır piramitlerinin bazı bölgelerinde hiyeroglifler var. Hiyeroglifin üst tarafında insanlar çalışıyor, altta uzaylılar izliyor.

Veya Kosmos'un üstadı diye anılan Carl Sagan, Michio Kaku.
Hocam doğru söylüyorsunuz da bilim tarafından tamamen kanıtlanmayana kadar inanmayanlar olabilir. Ondan dedim yani.

Açıkçası hiç polemiğe girmeyeceğim din konusunda ama henüz keşfettiğimiz gezegen sayısının bile tahmini rakamın milyonda birine denk geldiğini ve zaten keşfedilenlerin arasından bile bazılarının insan yaşamına uygun olduğunu hesaba katarsak olmama ihtimali olma ihtimalinin yüzde kaçı?

Olma ihtimali, olmama ihtimaline denk.
Burada konu, sizin bunu bile dine bağlamanız.

Yarın bir gün bir canlı türü çıkıp uzaydan gelirse Kuranda yazıyordu zaten diyeceksiniz.

Önceki sorum hakkında bilgisi olan biri var mı? Sizce Dünya dışı tanımlanamamış varlıkların tanımlanamayan ulaşım araçlarının şeklini kim düşündü? Neden UFO deyince aklımıza oval, ışıklı bir şey geliyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı