VAC Ban Neden Alınır?

Eğer oyunlarda hile gibi şeyler açmadıysan, oyun sana 10.maçına kadar rekabetçi banı atıyor arada. Eğer CS:GO'ya girerken yukarıda bir uyarı varsa ve sen ona onayla dedikten sonra rekabetçi girebiliyorsan rekabetçi banı yemişsindir. Hesabında uyarı varsa VAC ban yemişsindir. Hesabının bi linkini atar mısın?

@Jira, Çok özür dilerim hocam kusura bakmayın. Rekabetçi ilk 10 maçtan 3 tanesini atabildim bu hata yüzünden. Takım arkadaşına saldırmak vb. şeyler yapmadım üstüne rekabetçiden çıkmadım sadece hata yüzünden tekrar giremiyorum ve 30 dakika ila 1 gün arasında giremediğim için ban atıyor. Rekabatçi banı zaten bildiğim bir şey o olmadığına eminim hocam.

@squater, Steam Community :: ✪Çakıroğlu buyrun hocam.

@Jira, Çok özür dilerim hocam kusura bakmayın. Rekabetçi ilk 10 maçtan 3 tanesini atabildim bu hata yüzünden. Takım arkadaşına saldırmak vb. şeyler yapmadım üstüne rekabetçiden çıkmadım sadece hata yüzünden tekrar giremiyorum ve 30 dakika ila 1 gün arasında giremediğim için ban atıyor. Rekabatçi banı zaten bildiğim bir şey o olmadığına eminim hocam.

VAC yememişsiniz, oyun oynama sürenize baktığımda 25 saat yani tahminen ilk 10 maçtasınız. Ben de daha geçen ilk 10 maçı geçebildim, bana da arada sırada rekabetçi banı atıyordu 1 günlük. Rekabetçi ban yemek için takım arkadaşlarınızı öldürmek, oyundan çıkıp oyunun size verdiği sürede gelmemek, çok takım arkadaşlarınızı atmak olabilir. Ayrıca genellikle ilk 10 maçta kötü oynuyorsanız sizi atabiliyorlar oyundan. Bu arada asla ama asla hile açmayın VAC ban daha kötü siz en azından rekabetçi ban yiyorsunuz.

İlk 10 maçta üst üste 2 maç kazanıldığında Otomatik 1 gün ban atıyor. Oda smurf hesapların çabuk kasılmasını veya hilelerin oyunu zehir etmemesi için bir sistem. VAC banla alakası yok.

@squaterAynen hocam ilk 10 maçtan ilk 3 maçı attım daha ve ilk iki maçı kazandığım için 24 saat ban yedim bunun rekabetçi ban olduğunu biliyorum. Ek olarak maçtan bilerek çıkma yada bilerek takım arkadaşına zarar verme durumlarında da bunun gibi şeyler olduğunu da lakin benimki hiç bir şey yapmazken bir anda atıyor. Bakalım gireceğim ilerleyen saatlerde bu sefer maç esnasında almam umarım. Teşekkürler mesajlarınız için.

@Jira Biliyorum hocam o sistemi lakin alakası yok dediğim gibi. İlk iki maçı kanıp 24 saat gibi bir ban yedim üst üste kazandığım için buda. O konulardan haberdarım. Haber edeceğim konudan sizleri az sonra teşekkürler tekrardan.

@squater Aynen hocam sadece rekatbetçi maçlarında o hatayı alıp maçlardan atıyor ve tekrardan girmeye çalıştığımda aynı hatayı veriyor.

Ccleaner kaldırsam dahi hala aynı hatayı vermekte.. Buyrun ekran görüntüsü:
bu.png

Aynısı bende de bir ara oluyordu IOBit programlarını kapattım. Gereksiz programları kapattım. Steam'in bir makalesi vardı şuan bulamıyorum. Ondaki komutları çalıştıra yazdım bilgisayarı yeniden başlattım düzeldi. O makaleyi bulabilirsem sana söylerim.

Dediğim makale senin hatanın altındaki bağlantı.

Son düzenleme:
Hiç hatırlamıyorum ama o kod ile düzeldiğini çok iyi hatırlıyorum.

Galiba konsol gibi bir program açılmıştı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı