VAC Ban Neden Alınır?

Sizin dediklerinizi gibi yaptım hocam bakalım haber edeceğim.

@RealAzem

Herhangi bir sorunla karşılaşmadım 2 maç sorunsuz attım 20 saatlik banım var kalkınca tekrar bir deneme yanılma yöntemiyle kontrol edeceğim.

Hadi ya, çok kötü bir durum ek olarak tekrar verip vermeyeceğini bilememek daha kötü. Şükür bugün vermedi dediğinizi yapınca ölüm maçları ve rekabetçi olsun. Yarın tekrar güncellerim hata alırsam. Umarım çözersiniz hocam.

Bende şu disconnect Vac ban tarzında olan hata geliyordu. Steam destek sayfalarının birinde IOBit in W8.1 Start Menüsü sıkıntı yapar diyordu. Ben de sildim sorunsuzca oyuna devam ettim. Bunun gibi bir hata ise bir arkadaş link atmış sanırım inceleyebilirsin.

Nedeni biliyorum. Bazen VAC senin oyun dosyalarına ulaşamıyor ve senin hile olup olmadığını ayırt edemiyor. O yüzden VAC hatası alıyor olabilirsin. Bir başka neden de oyun dosyalarında bir değişiklik var fakat bu hile olup olmadığını ayırt edecek kadar yeterli değil.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı