Vaftizci Musa vefat etmiş

Bilen bilir, YouTube'ta son zamanlarda Z kuşağıyla ilgili tartışmalı yorumlar yapan Vaftizci Musa koronadan vefat etmiş, kendisine pek katılmıyordum görüşlerinde ama yine de bir kötü oldum açıkçası, şok da oldum ayrıca. İlk başta kabullenemedim. Korona'ya yakalanınca son bir video paylaşmıştı kanalında, ondan sonra bir daha haber alınamadı. Yakın arkadaşına ulaşmışlar bilgi yüksek ihtimal doğru sanırım. Ayrıca arasının kötü olduğu Cenk Hoca'da kendisine Allah'tan rahmet dilemiş. Ben de kendisine Allah'tan rahmet diliyorum. Kaynak da bırakıyorum buraya.
Bu da son videosuydu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Allah rahmet eylesin diyelim, geçelim. Ölen adamın arkasından konuşmak pek doğru değil. Bende sevmiyorum ama iyi olmuş, ölsün gebersin gibi yorumlar doğru değil bence.
@Lycus Saygı duymak gerçekten saçma. Zeki zihniyetlere ölünce bir minnet, üzüntü duyarsın. Ama böyle zihniyetlere Allah rahmet eylesin de, geç. Hakaret etmekte pek hoş değil.

Dur ya ben bunun hakkında bir tweet atarım belki bugün... Biraz bilgilerimizi gözden geçirelim:
  • Aşı karşıtı.
  • Z kuşağını eleştiriyor.
  • Avusturya'da yaşıyor.
Siz de bilgilerinizi yazarsanız bugün güzel bir tweet atarım belki.

Hayatını kaybetmiş bir insanın arkasından kötü konuşmayalım evet kendi hatalı ama doğru değil.

Dur ya ben bunun hakkında bir tweet atarım belki bugün... Biraz bilgilerimizi gözden geçirelim:
  • Aşı karşıtı
  • Z kuşağını eleştiriyor
  • Avusturya'da yaşıyor
Siz de bilgilerinizi yazarsanız bugün güzel bir tweet atarım belki.

Karaktersizligi 240 karaktere sığmayacak birisi yaz yeter bence☺

Twitter kullanmiyorum da karakter sınırı 240 diye biliyorum😊

Yaşarken kötü olarak bilinen bir insanın öldükten sonra iyi anılması çok saçma geliyor bana. Ölmüş olması yaptığı ya da söylediği şeyleri değiştirmiyor maalesef.

Geri
Yukarı