Vaka sayıları neden bir anda yükseldi?

alieren2222

Centipat
Vaka sayıları dün mü, ondan önceki gün mü 22000 idi şimdi 28000 olmuş. Neden böyle çok arttı? Normalde hiç böyle hızlı artmıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yazın tatilden tatile, şehirden şehre, sahilden sahile koşan velilerin ve çocukların okullar açılınca vakaların yükselmesini buna bağlaması bana komik geliyor. Tatil yaparken, 7/24 gezerken vaka yükselmiyor ama iş okula giderken ya da çocuğunu okula gönderirken o tabloya ve sayılara geliyor.

Evet, sabah işe giderken okulun getirmiş olduğu trafiği ben de sevmiyorum ama umarım yeni bakan sizi zorla göndertir okula. Hem online eğitimden yakınanların sorunu çözülür hem de akademik olarak siz kazanırsınız, win win yani.

1.5 yıl tatil (yatış mı deseydim yoksa) yetmez mi sizce de? Hadi geç oldu saat, yarın okul var.

''Kalan sağlar bizimdir'' tarzı bir eğitim verildiği için bu sayılar normal. Sınıflarda durmak yasak olduğu için 40 dakikada bir tüm okulu aynı anda boşaltıp 10 dakika sonra geri dolduruyorlar. Dolmuş ve otobüsleri saymıyorum bile, resmen çocukları ateşe atıyorlar...

Yeni konular

Geri
Yukarı