Muharrem İnce neden bir anda yükseldi?

• Konuyu başlatan DYREX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 83
  • Görüntüleme 4B
Muharem ince 2 gün içinde acayip popilerleşti. Herkesin saygısını kazandı. Bunun depremdeki başarılı hamleleri ve 6'lı masanın dağılmasından dolayı sinirlenen seçmenin muharrem Ince'ye geçmesi dışında bir sebebi var mı?

Kknın başarısız adaylık hevesi ve genç kesime hitap etmesi.

@DYREX bana mı diyorsun? :D faşist düşünceden gözün görmez olmuş, demokrasi nedir unutmuşsun öyleyse. Tekrar hatırlatmış olalım, her vatandaş oy kullanabilir. Ha beğenmediysen rejim değiştirmek için şeriat nasıl dersin, uyar mı sana? Bu faşizanlığa uygun bence. Ha demiyorsan da özür dilerim. :D

Size demedim Sinan'a dedim zaten ironiydi.

Şimdi de Zafer Partisi ittifakından ayrıldığı haberi ortaya çıktı.
Hocam o ne ara oldu haberi atabilir misiniz?

Hocam o ne ara oldu haberi atabilir misiniz?

Ümit Özdağ: "Muharrem İnce 24 Saat Önce İttifaktan Ayrıldı" şimdi gördüm şaka olmalı umudum kalmadı artık bir bura kalmıştı son kalede yıkıldı zaten 2. tura kalıra 2 puan farkla falan kalacaktı şimdi iyip + memleket olsa bile zor ama bura Türkiye yine de her şey heran değişebilir bir bakarızki kk saçma sapan bir şey der herkes inceye akın eder ya da Erdoğan aday olamaz falan ama yine de adam kazanacak gibi.

Son düzenleme:
Sosyal medyanın gücü.
Sosyal medya değil geçmişinde fetöcü olmayan hatta gençken televizyonda cemaatlere tarikatlara meydan okumuş gerçek Atatürkçü ve Anadolu çocuğu. Önceki seçimde acemiydi yediler şimdi yedirmez. Adam savunma sanayi diyor, deprem diyordu deprem oldu, ekonomi tarım ve liyakat diyor. Profesörlerle hocalarla ülke yöneteceğim diyor. Bu adam tek çıkış yolumuz başka alternatif varsa söyleyin tamam diyeyim.

Başka aday yok ki. Şimdi de Zafer Partisi ittifakından ayrıldığı haberi ortaya çıktı. Tayyip kazansın diye herkes elinden geleni yapıyor.
Tam terside olabilir. Görünüşe göre İnce ittifaktan ayrılmış, 24 saatte fırtınalar koptu.
Boşuna dememişler siyasette 24 saat uzun süredir diye, o yüzden son haftalarda netleşir herşey.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı