Valomarket.x VP Dolandırıcılığı

altrebeytullah

Centipat
Daha fazla  
13.04.2023 Tarihinde valormarket.x Instagram kullanıcı ismiyle bulunan 35bin takipçisi olan aktif büyük sayfadan 145 TL olarak temin edilen 2850 VP satın aldım.
Bana gönderdiği ibana 145 TL attıktan sonra birde 95 TL fatura ücreti göndermeniz gerekiyor dedi. Ben başta böyle birşey niye belirtmediniz paramı iade edin diyince fatura ücreti göndermezseniz iade mümkün değil dedi.
Ben de güzel tezgah dedim ve engellendim ( Dolandırıldım ).
Gerekli mercilere şikayette bulunacağım sizlerde dikkatli olun, yüksek takipçi falan kanmayın inanmayın bu tarz Instagram VP satıcılarına.

13.04.2023 Tarihinde valormarket. X Instagram kullanıcı ismiyle bulunan 35bin takipçisi olan aktif büyük sayfadan 145 TL olarak temin edilen 2850 VP satın aldım.
Bana gönderdiği ibana 145 TL attıktan sonra bir de 95 TL fatura ücreti göndermeniz gerekiyor dedi. Ben başta böyle bir şey niye belirtmediniz paramı iade edin deyince fatura ücreti göndermezseniz iade mümkün değil dedi.
Ben de güzel tezgah dedim ve engellendim ( Dolandırıldım ).
Gerekli mercilere şikayette bulunacağım sizlerde dikkatli olun, yüksek takipçi falan kanmayın inanmayın bu tarz Instagram VP satıcılarına.

Böyle Instagram'dan falan ya da herhangi bir sosyal medyada güvenilmez. En iyi siteden falan alırım diyorsan Google'dan bakabilirsin ama dikkatli olman lazım. Böyle dolandırıcılık yapanlar çok fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı