Valorant berbat bir oyun

Senelerce çocuk oyunu diye Minecraft kötülendi ama bin kat daha iyi şu saçmalıklardan. Bir oyun aynı zamanda yaratıcılık da katmalı diye düşünüyorum oyunu oynayana, ya da sağlam bir hikaye ile farklı bir hayatı yaşayarak. Bir oyun sonrası emeklerin çöpe gidip daha sonra onu da unuttuğunuz şeyleri oynamayın derim. 3-4 sene önceki, arkadaşlarınızla dışardaki anınızı, okuduğunuz kitapları hatırlarsınız ama daha dün oynadığınız Valorant maçını unutursunuz, kısacası anlık bir zevk ya da kanserlenme harici hayatınıza hiçbir şey katmadığı gibi katacak şeylerin de zamanını çalarak hayatınızda bir delik açar. Not: Koronada bunu yaşayan bir insan.

Arkadaşlarımla vakit geçirip sohbet etmek için başladığım, sonunda uyuşturucu bağımlılığı tarzı bir halta tutulduğumu fark ettiğim oyun.

Oyun ilk çıktığı 3-4 ay çok güzeldi ve eğlenceliydi fakat şu anda herkes ezber oynuyor gibi. Bende oyundan hiç keyif almıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda spray diye bir şey yok zaten, ne zaman maça girsem herkes One tap atıyor. CS'de böyle bir durum yok, kafadan vurunca gerçekten insanı tatmin ediyor ve öyle Valorant'ta olduğu gibi her önüne gelene HS atamıyorsun. Keleşle spray atmanın da tadı başka.

Valorant'ı sırf arkadaşlarım oynuyor diye oynuyorum yoksa yakınından dahi geçmem, başlayacak varsa da uzak dursun. Bu dandik oyuna saat harcamak masaüstünde takılıp ekrana boş boş bakmayla eş değer. O saçma market sisteminde emeği geçenlerede sevgiler.

Türk topluluğu biraz daha anlayışlı olursa bu oyunda ve oyunda saçma sapan bazı şeylerin dengelemeleri oturursa bence gayet iyi bir oyun. Örneğin frenzy, shorty zayıflatılmalı. Jett'in smoke neden dört saniye gibi çok fazla bir süre sürüyor bilmiyorum. İki saniyeye inmeli. O an smoke atınca hareketini yapmalı ve o smoke bitmeli vsvs gibi.

Her gün düzenli Valorant oynayan ben, ne olduysa oyunu bilgisayarımdan bile kaldırdım😄(hatırlamıyorum ama indirimden Rust almıştık galiba) 600 saat aralıksız Rust oynadık ve sonra ondan da hafif sıkılınca CS:GO'ya geçtim ve kesinlikle böyle daha mutlu olduğumu fark ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı