Valorant günümüzde oynanır mı?

Selam, rekabetçi oyun olarak bir tek R6 ve LoL oynuyorum. Valorant'a da başlama fikri ucundan aklıma geldi. Valorant oynayanlar bu oyun hakkında ne düşünüyor? Tavsiye verebilirler mi?

Şimdiden teşekkürler.

FPS oyunu oynamak istiyorsanız Valorant'ı aklınızdan çıkarın ve başka FPS oyunlarına dönün normal bir oyuncu olarak tavsiyem budur.

Selam, rekabetçi oyun olarak bir tek R6 ve LoL oynuyorum. Valorant'a da başlama fikri ucundan aklıma geldi. Valorant oynayanlar bu oyun hakkında ne düşünüyor? Tavsiye verebilirler mi?

Şimdiden teşekkürler.

Hocam, şimdi şöyle söyleyeyim. Eğer hiçbir arkadaşınız oynamıyorsa Valorant oynamak, mantıklı değil. Çünkü sıkıyor bir yerden sonra. Zaten diğer hocalarımın da bahsettiği gibi smurf ve velet dolu, yani böyle keyfine oynayacaksanız, bir iki maç atıp çıkacağım diyorsanız oynanır, hayatsız gibi bin saat verilmez ama.

Şimdiden teşekkürler.
Valorant henüz 3,5-4 yıllık oyun. Evet zirve zamanlarında ve oynanır

Günümüzde oynanır mı, günümüzde oynanır mı demek hocam. Farklı bir anlam içermiyor. Oyun ne âlemde, kitlesi nasıl? Vb vb. bir sürü değişken faktör var.

Oyunu güncelde oynayan hocalarımdan cevap almak istedim.
Sürekli oynayan arkadaşlarınız/ortamınız yoksa ve yalnız girecekseniz oynanmaz. Ortamınız olsa bile ortam için girilir, Valorant pek içine çeken bir oyun değil.

Benim gibi ilk 1-2 ay oynayıp "bu oyun sarar" dedikten sonra para harcar sonra sıkılırsınız. Paranız da boşa gider. Şahsen ben valorant bıraktıktan sonra R6 başladım ve çok daha eğlenceli geldi. Şuan aktif olarak oynuyorum hatta. Bu yüzden R6 kalmanızı tavsiye ederim.

Şimdiden teşekkürler.
O oyuna harcayacağım zamana yatar uyurum daha iyi

Yeni konular

Geri
Yukarı