Valorant haksız ban oluyor mu?

• Konuyu başlatan Yumak
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 1B

Yumak

Hectopat
Yer
Kocaeli
Arkadaşlar öncellikle ban yemedim sadece merak ediyorum. Sosyalde durmadan haksız ban konusu açılıyor başka forumlarda da Vanguard saçma sapan banlıyor diyorlar. Ben envanter falan dizdim battlepass falan kasıyorum. Ortalama üstü oynuyorum bazen de rapor ediyorlar sizce haksız ban olayları olur mu? 1K saat CS oynadıktan sonra geçince takımda sırıtıyorum ban yiyeceğim diye de korkuyorum. Sistemimde herhangi bir korsan uygulama ya da oyun yok.

Arkadaşlar öncellikle ban yemedim sadece merak ediyorum. Sosyalde durmadan haksız ban konusu açılıyor başka forumlarda da Vanguard saçma sapan banlıyor diyorlar. Ben envanter falan dizdim battlepass falan kasıyorum. Ortalama üstü oynuyorum bazen de rapor ediyorlar sizce haksız ban olayları olur mu? 1K saat CS oynadıktan sonra geçince takımda sırıtıyorum ban yiyeceğim diye de korkuyorum. Sistemimde herhangi bir korsan uygulama ya da oyun yok.

Ban yesen bile ticket atabilirsin yani ama öyle bir saçmalık olacağını düşünmüyorum.

CS de haksız VAC ban olmaz ama Valorant da olabiliryormuş cidden. Sistemde oyuna etki edecek 3. parti bir şey(sadece hile değil) yoksa sıkıntı olmaz.

Rapordan haksız ban yemezsin lakin oyunun anti hile sistemine, Valorant ile alakalı olmayan hile veya başka bir program takıldığı takdirde ban yeme olayları oluyor ama tabii ki biri raporladı diye ban yemezsin.

Türk milleti maalesef hilecilerin başını çeken milletlerden bir tanesi böyle oyunlarda o yüzden normal. Gençliğimizin sorunu ne anlamıyorum. Geçenlerde popüler bir Valorant hilesi patladı o yüzden böyle postlarda artış var. Böylelerine diyecek tek cümle var:

Ağlayacaksanız oynamayalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı