Valorant haksız ban

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bilgisayardaki bütün herşeyi sıfırladım ve asla hwid ban vs yok oyunu gayet güzel oynuyorum temiz şekilde ama main hesabım banlandı
Riot'a yaz bana düzgün ban atamamışsınız diye neyi yanlış yaptılarsa düzeltsinler.
riot otomatik mesaj gönderiyor ulaşabileceğim biri yok mu tr kanadında

Adam konu açıp danışmaya çalışmış, siz adama kızıyorsunuz. Konunun amacı bu değil. Adam ana hesabım ceza yedi diyor, diğerleri yemiyor diyor. Madem işin içinde mantık olacak yeni hesapların da ceza yemesi lazım.

Adam konu açıp danışmaya çalışmış, siz adama kızıyorsunuz. Konunun amacı bu değil. Adam ana hesabım ceza yedi diyor, diğerleri yemiyor diyor. Madem işin içinde mantık olacak yeni hesapların da ceza yemesi lazım.
evet takıldığım nokta bu teşekkür ederim

Selam arkadaşlar, yeni açtığım bir hesapta Valorant hile kullandım daha sonra ban yedi haliyle bende sistemi sıfırlayıp Windows 10'dan Windows 11'e yükselttim ve main hesabımdan oyuna giriş yaptım fakat girdiğimde bilgisayarda hiçbir hile vs yoktu lakin hesabım maçın ortasında ban yedi. Daha sonra yeni bir hesap açıp girdiğimde asla ban yemedim sadece main hesabım ban yedi talep açtığımda otomatik mesaj atıyorlar Riot tarafında ulaşabileceğim biri var mı?
Riot Vanguard banları anakarta atıyor. Süresi 4 ay sanırım. Banı asla ama asla geri aldıramazsın kendimden değil de arkadaşımdan biliyorum. Arkadaşım Pubg için hile indirmiş pubgden herhangi bir işlem uygulanmadığı halde Riot Vanguard anakarta 4 ay ban atmış

Otomatik mesaj anındamı geliyor yoksa birkaç saat sonra mı ?

Biletinizin ekran görüntüsünü atar mısınız? Ve atarken hangi kategorilerden ilerleyerek attığınızı da söyler misiniz?
buyrun bu şekilde

1652284097642.png

Ayıp falan yok 4500 TL yatırdığım hesabım haksız yere gitti.

Köylü kurnazlığı ile "bedava açtığım hesaplarla hile yapayım nasıl olsa bir şey olmaz" demişsin, Riot Games de sana hile kullanmanın gerçek cezasını vermiş. Kimi kime şikayet ediyorsun, o hesap gitti bu bilerek atılmış bir ban yapabilecek bir şeyin yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı