Valorant HWID ban süresi nasıl öğrenilir?

furkan142

Decapat
Daha fazla  
Oyunda 3. parti yazılım kullandığım için banlandım ve onlara mesaja attım oyuna giremiyorum acaba cihaz banım açılacak mı? Diye ve bana 3 ay içinde tekrar cihaz banınız kalkacak denmişti sorum ise banımın ne kadar süresi kaldığını nereden öğrenebilirim?

Herkes 3 ay ban yiyor.
Banı ne zaman yediysen örnek olarak 19 mayısta yedin 19 eylülde kalkıcak bunun hesaplamasını bir zahmet yap.
Aman tanrım ne dedin sen Allahım ne dedin her şeyi çözdün Allahım çok teşekkür ederim sen olmasan ben bunu hiç aklıma getiremezdim hiç düşünmemiştim ne zaman ban yediğimi Allahım Allahım bu adam nimet nimet
Hile kullanıp sonra burada soru sormak? İlginç.
3 ay ban süresi.
Kural ihlali ise silebiliriz sıkıntı değil ama ilginç değil hile kullanmak
Valorant destek ile iletişime geç.

Geçtim bana cihaz banlandığı günden 3 ay sonra açılacak dendi bende bu sefer ne zaman ban yediğimi bilmediğim için bana açılma süresini söyleyebilir misiniz diye mesaj attım bakalım ne olacak teşekkürler.
Valorant destek ile iletişime geç.

Mesaja cevapta geldi 1 aya açılıyormuş 2 aydır banlıymışım. 😁

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-05-19 193044.png
    Ekran görüntüsü 2021-05-19 193044.png
    95 KB · Görüntüleme: 2.199
Son düzenleme:
Aman tanrım ne dedin sen Allah'ım ne dedin her şeyi çözdün Allah'ım çok teşekkür ederim sen olmasan ben bunu hiç aklıma getiremezdim hiç düşünmemiştim ne zaman ban yediğimi Allah'ım Allah'ım bu adam nimet nimet.

Kural ihlali ise silebiliriz sıkıntı değil ama ilginç değil hile kullanmak.

Geçtim bana cihaz banlandığı günden 3 ay sonra açılacak dendi bende bu sefer ne zaman ban yediğimi bilmediğim için bana açılma süresini söyleyebilir misiniz diye mesaj attım bakalım ne olacak teşekkürler.

Mesaja cevapta geldi 1 aya açılıyormuş 2 aydır banlıymışım. 😁

Merhaba bende ban yedim ne zaman açılacağını nasıl öğreneceğim ticket açmayı biliyorum ama ne diye ticket açayım hangi konuda sen nasıl yaptıysan lütfen söyler misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı