Valorant mavi ekran hatası

TGMM

Centipat
Daha fazla  
Valorant'ta mavi ekran almaya başladım son güncellemeyle. İşletim sistemim Windows 7. yardım eder misiniz lütfen? Bilet gönderdim ama cevap vermediler.

Muhtemelen yine güncelleme kaynaklı bir hata konusu.
Yine de Dump dosyanızı paylaşın.

Valorant'ta mavi ekran almaya başladım son güncellemeyle. İşletim sistemim Windows 7. yardım eder misiniz lütfen? Bilet gönderdim ama cevap vermediler.
Son güncellemeden sonra yaşanan bi olay şu anda sıklıkla insanlar bu durumu yaşıyor etrafımda bu sorunla çok karşılaşan insan var dosya onarımı yapabilirsin bir arkadaşımda işe yaramıştı ama onun dışında güncelleme beklemekten başka çaren yok

Hocam siz minidump paylaşın ama yüksek ihtimal Vanguard sorun çıkartıyor. Bende de aynı durum var beklemekten başka çare yok.

Ya hocam ben savaş bileti aldı yeni 60 lira verdim ama aldıktan yarım saat sonra bu hatayla karşılaştım elimde patlamaz değil mi?
Son güncellemeden sonra yaşanan bir olay şu anda sıklıkla insanlar bu durumu yaşıyor etrafımda bu sorunla çok karşılaşan insan var dosya onarımı yapabilirsin bir arkadaşımda işe yaramıştı ama onun dışında güncelleme beklemekten başka çaren yok

Nasıl bir onarım acaba discordan anlatabilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı