Valorant mı CS:GO mu?

CS:GO'nun eski bir oyun olmasından dolayı Valorant'ın daha iyi olduğunu söylemiştim ama fikrimi değiştim. Valorant'ta birisine o maçı kazandırıyorum, ben olmasam maçı kaybedecek. Tekrardan aynı takıma düşüyoruz ve kötü oynadığım için ana avrat sövüyor. Ulan adama maçı kazandırdığımı ne ara unuttu acep? Sırf üç beş puan için insanların dinî değerlerine, ailesine küfür edebilecek varlıklar bunlar. Hiç küfür ederken karşıdaki insanın psikolojisini nasıl etkileyeceğini düşünmüyorlar. Ayrıca küfür edince ne kazanıyorsun ki? Kötü oynayan birine küfür ettiğin için insan oynayacaksa bile oynayası gelmiyor, daha da kötü oynamaya başlıyor. Hepsini geçtim, bu oyunu oynuyorsan eğlenmek için oynuyorsun, eğlenmek için yaptığın bir şeyde küfür etmenin lüzumu yok. Zaten sadece rank kasmak için oynuyorsan Allah şifa versin. Valorant'ın bu yüzsüz, aşağılık kitlesi yüzünden oyun oynanacak hâlde değil. CS:GO da eski olduğu ve çok hile olduğu için oynanmaz ama CS:GO yeni bir oyun olsaydı kesinlikle CS:GO daha iyi olurdu. Kısacası ikisi de değil. Call of Duty oynamanı öneririm, küfür yok, Türk yok, troll yok, oyunda herkesin amacı eğlenmek. İlla bu ikisinden birini oynayacaksan da CS:GO oyna, psikolojini bozmaya değmez.
Ayrıca Valorant'ta hile kullanmadığım hâlde hileden dolayı ban yedim.

Sizce Valorant mı CS:GO mu?
2 sene önce açık ara CS-GO derdim ama oyun aşırı saçma hile sistemi mi dersin maç bulmadı mı RUSÇA sadece konuşmaları mı (valorant da CS GO da çok oynadım ama artık VALORANT)

İnternette bolca kaynak bulabilirsiniz. Sizin gibi Valorant fanboylarıyla tartışmak anlamsız. Riot'un çalışma
prensibini birazcık anlasanız zaten skinler konusunda tartışmaya bile girmezdik. Şaka gibi Valorant'ı savunanlar var hala..

Fanboy falan değilim, ben CS:GO'yu teknik olarak daha fazla beğeniyorum ama Valorant'a önüne gelenin sallamasına dayanamıyorum.

Valorant skinlerindeki tek mantık oyuncu oynarken sanki silahın gerçekten daha iyi oynayacağını inanıp öz güveninin artması veya oynarken daha iyi hissetmesidir. Bu da P2W değildir.

Fanboy falan değilim, ben CS:GO'yu teknik olarak daha fazla beğeniyorum ama Valorant'a önüne gelenin sallamasına dayanamıyorum.

Valorant skinlerindeki tek mantık oyuncu oynarken sanki silahın gerçekten daha iyi oynayacağını inanıp öz güveninin artması veya oynarken daha iyi hissetmesidir. Bu da P2W değildir.

Tamam kanka. İyi hissettiğimiz için bileğimiz aim canavarı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı