CS:GO mu Valorant mı?

Yalnız ilginçtir, henüz kimse GTA bir çete savaşı başlattın SS'ini atmadı.
Bir çete savaşı başlattın.
1659265149070.png

Eskiden CS:GO'de kısa sürede lem rankına çıkmıştım, paralı rank muhabbeti gelince hesabım gitti. Şu an Prime hesabım var, girmediğim için novalarda bir şey. Valorant'ta az saatim var, maksimum 400 belki o kadar da yoktur. Rankım plat 2, hangi oyunda kalsam bilemedim. Birinin aimine alışınca diğerine geçince vuramıyorum. Siz benim yerimde olsanız hangi oyunu tercih edersiniz? Seçtiğim oyunda iyi olmak için neler yapmalıyım? Ekipmanlarım iyi değil, 75 Hz monitörüm, dandik A101 klavyem var.
Valo çünkü oynaması zevkli bu yüzden daha popüler insanlar sadelikten sıkıldı artık skill kullanarak oynamayı daha çok seviyorlar böyle olmayanlarda var tabi ama ben genelleme yaptım

Kesinlikle CS:GO. Valorant'a başlamadan önce Polonya'lı veletler, sarhoş Ruslar çok kanser derdim. TR serverinde Valorant oynadıktan sonra Polonyalıları Rusları mumla arar oldum. Allah kitap söven mi dersin. Silah atmadık diye maçı salan mı dersin. Düellocu oynuyorum diye spikeyi baseye atıp giden mi dersin. Kesinlikle CS:GO candır.
Reis Tr serverinde oynarsan mumla ararsın tabi git bi frankfurt gir londra sunucusu gir 50 maçta girsen ne toxic ne polonyalı ne rusyalı gelir bi dene

Bayağıdır Valorant oynamıyordum. Geçenlerde bir gireyim dedim. Neyse dereceli maça girdim, birkaç round geçti sonra "Hata kodu XXX" deyip oyundan attı. Ne saçma sistem bu yahu. Sinirlendim ben de, tekrar girmedim oyuna. Sonra bir baktım 1 hafta ban.

FACEIT ücretsiz. Ücretli üyeliği de var ama para israfı.

Şuna bir açıklık getireyim. FACEIT'in ücretli üyeliği para israfı falan değil. Aylık 60 galibiyet olunca 20k FACEIT puanı veriyor, turnuvada 1. olunca da 12K. Ben ikisini de yaptım gayet 32K FACEIT puanımı aldım. FACEIT puanıyla ne yapılıyor dersen CS:GO'da skin, Steam kod, Riot points ve birçok daha şey. 32K puanla 24 dolarlık desen aldım. Yani 4K puan 3 dolara denk geliyor denenebilir. Eğer hala para israfı olduğunu düşünüyorsan tamam. Üyelik de 55TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı