Valorant neden oynanmaz?

CS:GO oyuncu kitlesi mükemmel gerçekten Rus'lar, hileler, kaybetmekten ve hileden kudurmuş oyuncular, tek kişi girdiğin oyunda ne kadar iyi oynarsan oyna beraber oyuna giren insanların seni oyundan atması.

CS:GO Rus'lar yüzünden oynanmıyor, Valorant velet kitlesinden dolayı oynanmıyor. Bir çocuk geldi Valorant'ta durmadan caz yapma deyip duruyor. Anasına sövüp oyunu silmiş bulunmaktayım.

-Oyunun spray özellikleri re-za-let. Oyunda spray ve aim adına hiçbir şey yok.
Spray konusunda çok haklısınız. Vandal spray konusunda beter.
-Oyuncu kalitesi kötü. Her maç 9 yaşındaki çocuklar geliyordu oyunuma.
-Oyuna yeni bir şey geldiğinde sürekli bug oluyor.
Altın, Platin gibi üst ranklara çıktığınızda küfür eden bebelere 20 maçta 1 denk gelirsiniz. Çocuklar gelse bile güzel güzel infolu oynuyorlar. Terbiyesizlik yapmıyorlar.

Dün yükledim oyunu küçük yaştaki kuzenlerimle gireyim diye. Bu arada CS'de belki de 10.000 saatten fazla oynamışımdır. Valorant'ı 2 saat kadar oynadım yorumlarım şunlar. Fena değil bu arada.

* Denediğim 4 silahın spray pattern'ı CS'deki AK47 ile aynı. Mantar çiziyorsun. Muhtemelen CS deki E-sporcuları çekebilmek için yapmışlar. Adapte olmaları kolay olsun diye.
* Koşarak şu revolverla cayır cayır hs gidiyor.
* CS gibi kas hafızası gerektiren bir oyun değil koş, dur adamın kafasına nişan al bir tane sık gerek yok fazlasına.
* Çoluk çocuk olayı doğru. Derecesiz girdim bir adet, 4 tane durmaksızın çığlık atan genç arkadaşlarımız vardı :)
* Oyun bence MOBA oyunlarına doğru gidiyor. Yeni karakterler, ultiler falan. LOL'ün yapımcısının yaptığı çok belli.

Genel olarak CS'de aim tutturamayan adam burada gelip "O yeeeeeeeee ne güzel vuruyorum diyor." Kitle o yüzden çoluk çocuk (FPS oyunlarında tecrübesi olmayan insanlar).
Bir de düşük sistem özellikleri istediği için her bilgisayarda oynanabilir.

Bu oyun daha da ilerler ama CS'ye yetişebileceğini sanmıyorum. 20 senelik oyun sonuçta, kaç jenerasyon insan oynadı bunu. Kolay değil.

R6 gerçekten her gün gelen 20 GB güncellemeyle, takım arkadaşlarının birbirini öldürmesiyle, buglarıyla, optimizasyon sorunlarıyla, ping sorunlarıyla, hile sorunlarıyla dünyanın en iyi oyunu.
Her gün güncelleme gelmiyor. Sistemin yoksa yallah cs 1.6.
Yeteneğin yoksa oynayamıyorsan laf atma. Takım arkadaşını niye vuruyorsun? Ping sorunu? HİLE????

Valorant oyunu Riot Games tarafından yapılmış FPS oyunu. Buna göre oyunu kendime göre yorumlayacağım. Katılıyor veya katılmıyor olabilirsiniz bunlar benim şahsi düşüncelerim. Oyunu yaklaşık 70 saat oynadım ve şu an oynamıyorum.
-Oyunun optimizasyonu çok kötü. Ubisoft ile yarışıyorlar acaba hangisi daha kötü. 🤭.
-Oyunda silahlar kısıtlı. Her oyun oyuncuların almaya çalıştığı 3 tane silah var (genel) vandal Phantom ve operatör.
-Oyunun spray özellikleri re-za-let. Oyunda spray ve aim adına hiçbir şey yok. Oyunun mantığı wtcn Ferit'in de dediği gibi artıyı adamın kafasına getiriyorsun ve ölüyor.
CS:GO gibi eski bir oyun bile bu tür konularda Valorant'tan daha iyi.
-Oyuncu kalitesi kötü. Her maç 9 yaşındaki çocuklar geliyordu oyunuma.
-Grafik ayarları berbat. Grafik ayarlarını fullüyorsunuz 10FPS farkediyor. Sisteminiz kötü grafikleri kısayım derseniz FPS değeriniz aynı olacak kendimden biliyorum.
-Oyuna yapılan berbat harita eklemesi.
-Oyuna yeni bir şey geldiğinde sürekli bug oluyor.

Eki Görüntüle 760451

Oyun 5V5 oynanıyor ama harita 10V10'da oynanır o kadar büyük bir harita. Her yerden her an mermi yiyebilirsiniz.
Kendi düşünceme göre R6 > CS:GO > Valorant.
Sizce Rainbow ne kadar güzel bir oyun? Yakında almayı düşünüyorum da. Tek başıma sarar mı?

Geri
Yukarı