Valorant neden oynanmaz?

Burası CS:GO fanboyları ile dolmuş. Valorant'ı nereden gömeceğinizi bilemiyorsunuz. Adam öldürmek o kadar kolay değil. Yok artıyı kafasına getirince ölüyormuş da, yok koşarak phantom ile hs atılıyormuş da. Yıllardır FPS oyunu oynasam da bu oyunda nişanımı 15-20 maçtan sonra iyileştirdim. Ne derseniz deyin Valorant'ın hile sistemi ve sunucu olayları çok daha iyi. CS:GO'da ne doğru düzgün bir hile koruması var ne de bizim ülkemize uygun bir sunucu var. 16 Mbps internetimde tüm online oyunları 20-30, taş çatlasın 50 pingde oynuyorum. Ama ne hikmetse CS:GO'da ping 80'lerden düşmüyor. Allah allah neden acaba? CS:GO'da AFK adamı maçtan atarız, çok oyuncuyu takımından attın diye ban gelir. Bu nedir ya? CS:GO dediğim olayların bir kaçını hallederse allah çarpsın bir dakika daha Valorant oynamam.

Reis icebox mapinin böyle çıkması yapımcıların değil oyuncuların suçu. Şu anda adamların aktif olarak yaptığı first Strike adındaki turnuvaları devam etmekte ve bu turnuva bitmeden oyundan buglar dışındaki hiçbirşeyi kaldıramaz veya değiştiremezler değiştirirlerse sprayi vs. diğer oyunculara haksızlık olur.

Aim olayı turnuva bitse de değiştirmezler. Oyun başından beri yeni FPS oyununa başlayanlar dışında herkes söylüyor aim sorununu ancak düzeltmek için uğraşmadılar bile. Oyun aim üzerine kurulu ama asıl odakları aim değil skin çıkartmak. Icebox mapi hakkında diyecek pek sözüm yok. Plat 3'e kadar çıkıp bırakmıştım oyunu geçen arkadaşlarla girelim dedik icebox geldi ve hiç güzel gelmedi. Oyunu başından beri oynayan bir arkadaşımla iletişime geçtim kimse memnun değil o haritadan dedi. Kimse memnun değilse nasıl oyuncuların suçu oluyor?
Burası CS:GO fanboyları ile dolmuş. Valorant'ı nereden gömeceğinizi bilemiyorsunuz. Adam öldürmek o kadar kolay değil. Yok artıyı kafasına getirince ölüyormuş da, yok koşarak Phantom ile HS atılıyormuş da. Yıllardır FPS oyunu oynasam da bu oyunda nişanımı 15-20 maçtan sonra iyileştirdim. Ne derseniz deyin Valorant'ın hile sistemi ve sunucu olayları çok daha iyi. CS:GO'da ne doğru düzgün bir hile koruması var ne de bizim ülkemize uygun bir sunucu var. 16 Mbps internetimde tüm Online oyunları 20-30, taş çatlasın 50 pingde oynuyorum. Ama ne hikmetse CS:GO'da ping 80'lerden düşmüyor. Allah Allah neden acaba? CS:GO'da AFK adamı maçtan atarız, çok oyuncuyu takımından attın diye ban gelir. Bu nedir ya? CS:GO dediğim olayların bir kaçını hallederse Allah çarpsın bir dakika daha Valorant oynamam.

Valorant'ın hile sistemi ve sunucularının TR'de olmasından başka bir olayı yok zaten. Phantom'la koşarak HS atıldığını reddediyorsan bu Valorant'ı savunmak istemenden dolayıdır. Ayrıca aim kasmak için bırak 15 maçı 10 maçı 5 maç sonrası alışıyorsun eğer gerçekten FPS oynamışsan. Çünkü geliştirmen gereken tek olay var crossunu koyacağın yeri iyi bilmen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

17 yaşında ergenliğe yeni girmiş bir çocuktan da böyle basit bir cevap beklenirdi zaten. Ahahah.

Valorant oyunu Riot Games tarafından yapılmış FPS oyunu. Buna göre oyunu kendime göre yorumlayacağım. Katılıyor veya katılmıyor olabilirsiniz bunlar benim şahsi düşüncelerim. Oyunu yaklaşık 70 saat oynadım ve şu an oynamıyorum.
-Oyunun optimizasyonu çok kötü. Ubisoft ile yarışıyorlar acaba hangisi daha kötü. 🤭.
-Oyunda silahlar kısıtlı. Her oyun oyuncuların almaya çalıştığı 3 tane silah var (genel) vandal Phantom ve operatör.
-Oyunun spray özellikleri re-za-let. Oyunda spray ve aim adına hiçbir şey yok. Oyunun mantığı wtcn Ferit'in de dediği gibi artıyı adamın kafasına getiriyorsun ve ölüyor.
CS:GO gibi eski bir oyun bile bu tür konularda Valorant'tan daha iyi.
-Oyuncu kalitesi kötü. Her maç 9 yaşındaki çocuklar geliyordu oyunuma.
-Grafik ayarları berbat. Grafik ayarlarını fullüyorsunuz 10FPS farkediyor. Sisteminiz kötü grafikleri kısayım derseniz FPS değeriniz aynı olacak kendimden biliyorum.
-Oyuna yapılan berbat harita eklemesi.
-Oyuna yeni bir şey geldiğinde sürekli bug oluyor.

Eki Görüntüle 760451

Oyun 5V5 oynanıyor ama harita 10V10'da oynanır o kadar büyük bir harita. Her yerden her an mermi yiyebilirsiniz.
Kendi düşünceme göre R6 > CS:GO > Valorant.

Valorant oyunu Riot Games tarafından yapılmış FPS oyunu. Buna göre oyunu kendime göre yorumlayacağım. Katılıyor veya katılmıyor olabilirsiniz bunlar benim şahsi düşüncelerim. Oyunu yaklaşık 70 saat oynadım ve şu an oynamıyorum.
-Oyunun optimizasyonu çok kötü. Ubisoft ile yarışıyorlar acaba hangisi daha kötü. 🤭.
-Oyunda silahlar kısıtlı. Her oyun oyuncuların almaya çalıştığı 3 tane silah var (genel) vandal Phantom ve operatör.
-Oyunun spray özellikleri re-za-let. Oyunda spray ve aim adına hiçbir şey yok. Oyunun mantığı wtcn Ferit'in de dediği gibi artıyı adamın kafasına getiriyorsun ve ölüyor.
CS:GO gibi eski bir oyun bile bu tür konularda Valorant'tan daha iyi.
-Oyuncu kalitesi kötü. Her maç 9 yaşındaki çocuklar geliyordu oyunuma.
-Grafik ayarları berbat. Grafik ayarlarını fullüyorsunuz 10FPS farkediyor. Sisteminiz kötü grafikleri kısayım derseniz FPS değeriniz aynı olacak kendimden biliyorum.
-Oyuna yapılan berbat harita eklemesi.
-Oyuna yeni bir şey geldiğinde sürekli bug oluyor.

Eki Görüntüle 760451

Oyun 5V5 oynanıyor ama harita 10V10'da oynanır o kadar büyük bir harita. Her yerden her an mermi yiyebilirsiniz.
Kendi düşünceme göre R6 > CS:GO > Valorant.

Karakter dengesi sıfır Omen ışınlanıır jet uçaar Viper avucunu yalar raze akaar. Saçma yani güç dengesi

Oyunda bir problemin ya da sorunun olduğunda kendine muhatap bulamıyorsun. Ayrıca aşırı derece kendi hataları olduğu halde insanların hesaplarını şıp diye kapatıyorlar haklı olsan dahi dinlemeyip mesajına otomatik bir şekilde cevap verip konuyu kapatıyorlar. Detaya girecek olursam 2 tane 4 er bin liralık hesabım kapatıldı. Sebebi de Windows güncelleştirmesini 3. parti uygulaması olarak görüp oyunun ortasında şak diye hesabın kapatılması. Kapalı betadır hatadır diye olabilir deyip ticket attım adamlar direk mesajı kapatıp bu konu hakkında her yazdığınızda ticket kapatılacaktır yazdırlar. İşin garibi bana sözde cihaz banı atmışlar. Ben yeni hesap 2 oynuyorum yine 4 bin tl civarı skin falan filan alıyorum. Oyunda ülke genelinde bir hata çıkıyor. Sorunda windows güncellemesinin eksik olması. Güncelleme yapıyorum. Oyuna giriyorum. Cihaz banından hesabım kapatılıyor. Yani diyeceğim şu oynamak istiyorsan oyna ama sakın para falan yatırma senin yerinde olsam zamanda dahi harcamam. Son olarak aynı şekilde ticket attım. Konuyu anlattım hop bala konu yine başa sarmasın mı. Yani benim gözümde boş ver gereksiz bir oyun benim gibi binlerce insan var.
Bir arkadaşa cevap vermiştim.

Geri
Yukarı