Valorant oynanır mı?

Valorant şu an 5 kişinin arada girip 1 el attığı bir oyun. Mesela ben 6-7 ayda 1 el atıp çıkıyorum. Oyunda rank olarak elmasda takılıyordum ama her sorunu var maalesef. O yüzden ben tercih etmiyorum. He tercih eden etsin, beni ilgilendirmez ama riot bu gidişle batoracaktır zaten. En basidi bu vp fiyatları, değmez. Yazacak çok şey var ama mobilden bu kadar çıkıyor. İşin özü gerek yok. Çok daha sorunsuzları var.

Boşuna cs ya da valo fan boyları eleştirmesin bu arada. Şimdi çıkıp cs2 güncellemesinden başlarsanız kahkahayı basarım.

Başlanır. Siz bir deneyimleyin. Bizim burada söylediklerimiz lafta kalır. Ama benim için CS'den her şekilde daha iyi. Yani, en azından oynanış anlamında daha keyifli. Kitlesinde fazla çocuk var. Toxic tiplerde var. Gece saatleri çok daha aklı başında insanlar geliyor.

Eğlencesine oynanır. Düşük elolarda demir-bronz arası maçları trollersiniz, keyif durumunuza göre vurur ya da vurmazsınız, laf dalaşına girersiniz ne isterseniz yaparsınız. Derseniz benim aim iyi ben yüksek eloları trolleyeceğim oralarda daha da eğlenebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı