Valorant rank saçmalığı

Hocam demir bir de kalmak da zor iyi başarmışsınız. Demir 1'den bronza çıkmam 1.5 gün sürdü. Biraz da sizinle alakalı olabilir. Kolay rank atlamak istiyorsanız sizden iyi kişilerle oynayın sizi taşısınlar.
1. Sorun smurf
2. Sorun takımdaki kişiler oynamayı bilmiyor.

Buna elohell ya da düşük wr deniyor. Düşük wrli bir bronz oyuncusu sen demir isen maçına gelebilir. Ya da wrn yüksekse sen onlarına maçına düşersin. Elohell ise kaybedince çok puan kazanınca az puan vermesidir. Kısaca saçmalık yok.

Maalesef, smurflerin çözümü yok.

Ancak her hesap kurarken TC'ni gireceksin, aynı TC ile başka bir hesap açamayacaksın. Bu şekilde smurf sorunu çözülür.
Bu çözüm yaş sınırında da etkili olur. Valorant esporunda nasıl 16 yaş sınırı var ise kayıt olmada da T.C. ile 16 yaş zorunluluğu olması lazım. Yoksa bilgisayar başından delikanlılık yapan çocuklar da tükenmez. :)

Merhaba ben Valorant dereceli oynuyorum ama bir göreceksiniz bir adamlar geliyor var ya adamlar içimizden geçiyor.
Çok saçma bir rank sistemi değil mi? Demir 1 isen sadece demir 1 olanlar gelebilsin. Gidip de demir 1'e bronz 2 falan getirirsen nasıl alabilirler maçı?
Bu sebeple demir 1'den kurtulamıyorum. ):
Eğer oyun geçmişin yoksa normal.
1Sene pubg oynadım ve gayet iyidim. Turnuvalara falan katıldım.
Sonra valo geçtim gayet iyi oynadım.
-4Gündür oyunu oynuyorum, Yeni başlamama rağmen Plat eloyum.

@Ronaldonun kramponu bize de öyle takımlar geliyor. Size ve rakibinize de öyle bir takım geliyor. Bunu bahane etmek yersiz. Demir rank ile oynarken takımdan bir şey beklememek lazım. İyiyseniz zamanla üste çıkarsınız. Bu rank için "takımdakiler oynamayı bilmiyor." diyen herkese de bunu söyleyebilirim.

Geri
Yukarı