Valorant vs. CS:GO

MrPeedro

Picopat
İkisinin de birbirinden iyi ve kötü yanları var. İkisi de birbirini tamamlıyor :D.

Anilkbg3d

Picopat
Arkadaşlar, LoL oynuyordum Euw'da, bıraktım. LoL'ün gerçekten kitlesi kötü ve zevk almıyorum. Aklımda 2 tane oyun var: Valorant ya da CS:GO, sizce hangisini oynamalıyım? Valorant'ta bazı karakterler op ve aimi çok basit. CS:GO'da ise hile olasılığı var ama zevk alıyorum. Sizce hangisini oynamalıyım?

Valorant bence daha güzel ama ben iksindede rank kasıyorum.

Juan.S

Hectopat
Makaleler
1
İki tane kitlesel olarak kanserlikte çığır açmış oyun. Valorant kitlesi zaten kanser CS kitlesiyle en kötü kitleye sahip olan LoL kitlesinin çiftleşmesidir. Bu oyunlar kitle yüzünden tercih edilmemeli, bilgisayarı kırdırır yoksa.

KS
M

mertbaskan

Decapat
Valorant'ın aimi çok basit. CS:GO ise 1380 saatim var ve galiba CS:GO oynayacağım.

Roonie

Femtopat
Arkadaşlar, LoL oynuyordum Euw'da, bıraktım. LoL'ün gerçekten kitlesi kötü ve zevk almıyorum. Aklımda 2 tane oyun var: Valorant ya da CS:GO, sizce hangisini oynamalıyım? Valorant'ta bazı karakterler op ve aimi çok basit. CS:GO'da ise hile olasılığı var ama zevk alıyorum. Sizce hangisini oynamalıyım?

Bence Valorant'ın kitlesi ve oyun zevki daha iyi. Eğer eğlenmek, zevk almak istiyorsan Valorant oynayabilirsin kardeşim. Çünkü ben de öyle bir durumda Valorant'a başladım ve şu an elmas birim.

zuesn

Picopat
Arkadaşlar, LoL oynuyordum EUW'da, bıraktım. LoL'ün gerçekten kitlesi kötü ve zevk almıyorum. Aklımda 2 tane oyun var: Valorant ya da CS:GO, sizce hangisini oynamalıyım? Valorant'ta bazı karakterler op ve aimi çok basit. CS:GO'da ise hile olasılığı var ama zevk alıyorum. Sizce hangisini oynamalıyım?
Zula (!)

Yukarı