Valorant vs CS:GO

Ben Valorant diyorum, çok fazla CS:GO oynadım aşırı monoton bir oyun, yapabileceklerin sınırlı. Silah al, adam vur.

Valorant'ta şampiyonların getirdiği çeşitlilik ile yapabileceklerinin neredeyse sınırı yok. Oyun şu haliyle kesinlikle tam bir aim oyunu değil, yeteneklerin getirdiği avantajlar bir hayli fazla ve bu durum tatlı bir rekabet ortamı yaratıyor. Olasılıkları daha fazla düşünmen gerek, daha fazla kafanı yorman gerek.

Şu tarz kıyaslar da artık sıktı, iki oyunu da oynayın hangisi hoşunuza giderse devam edin veya ikisini birden oynayın ne olacak?

Net olarak CS:GO. Öyle fanı falanda değilim. Valorant çok kötü bir oyun. Tek elle tutulur yanı 128 tick serverlar olması ve ping değerinin düşük olması. Ama yaş kitlesi, toxic kitle, oyun oynanışlığı ve oyun kalitesi bakımından net olarak CS:GO öndedir.
Hile konusuna gelirsek, FACEIT ile bu sorunu çözebilirsiniz, FACEIT'te oyunda bilgi akiyor resmen. Santranç gibi oynanıyor, Valorant'ta ise 15 yaşındaki çocukların küfürlerinden oyun oynanmıyor. Kaç kere sinirden sildim, geri yükledim ama en sonunda bıraktım. FACEIT'te oynuyorum. Valorant'ta rakipler ayrıca çok kolay.

Alakası yok, ben 19 yaşındayım reis. Tamamen zevk meselesi ve senin yaptığın hata insanları zevklerini aşağılamandir.

Ben herkes için söylemedim sadece Valorant'ta CS'den daha fazla toxic olduğu için falan dedim bu toxiclerinde yüzde 90ı velet yoksa herkes istediğini oynar bende severim Valorant'ı iyi oyundur kendisi.

2016'dan beri CS:GO oynuyorum, büyük bir zamanım bu oyunda geçti, artık işin piri oldum ama global olamadım (LE'mim) ekipman yetersizliğinden, CS'de hileler olmasa demeyelim çünkü bu imkansız, ama adam gibi bir hile önlemi olsa kesinlikle CS:GO her zaman daha iyi benim için. Valorant, eğer CS kendi açıklarını kapatamaz ise bu açıkları kapattığı için şu anda daha iyi diyorum.

Valorant = Hayal gücü ve bilek.
CS:GO = Gerçekçi ve bilek.
İkisinin alanı aynı değil iki oyunda bana göre dehşet güzel.
Ama Valorant çoğu konuda CS:GO'dan daha avantajlı. CS:GO neredeyse her konuda dezavantajlı. Valve bir adım atmıyor açıkları çok birikti.
Valorant'ın bence bir açığı yok oldu mu Riot ilgileniyor, açık birikmiyor maç ortasında hile banlayan ilk oyun Valorant. oyuncu kitlesine değer veriyor, raporda geri dönüş alıyoruz. CS:GO'ya Valve müdahale etmezse bu oyun biter.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı