Valorant vs CS:GO

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuyu iyi okuyup idrak ederek ve düşünerek yorum yapın arkadaşlar kendinizi ve oyunlardaki rütbenizi direkt olarak anlayabiliyorum beyninizle yorum yapın.

Beyninle konuyu açsaydın beynimizle yorum yapardık. Sana neden haksızlık edelim ki?

Valortant bence.
original.png

İşde bunu kast ediyorum Hamza ve onun gibileri cs de max mg valo da gold rütbesine ulaşan insanlar sizi direkt olarak anlayabiliyorum ve rütbenizi tahmin edebiliyorum diyorum tecrübe meselesi hala kendinizi küçük düşürüyorsunuz.

Asıl sen bu forumda bizim hangi niteliklerimizin kaide alınacağını bilmediğin için kendini küçük düşürüyorsun.

Ne kadar Rus ne kadar hile olursa olsun CS:GO Valorant'dan kat ve kat daha iyidir Valorant çıkalı 1 sene civarı olmuşken istediği başarıyı yakalayamamıştır. Hileciler bir yandan eşleştirme sistemi bir yandan performans sorunu bir yanda toxic kitle bir yandan malum yaş ortalaması bir yandan bende CS:GO'yu 10 k saat civarında oynamış ve global rütbesine ulaşmış bir oyuncu olarak Valorant (2. sezon immo bu sezon dia-2 şu an) tekrar CS:GO'ya geçmeyi düşünüyorum. Zaten Valorant'ın aşırı fazla oyuncu kaybettiği de aşikar. Eşleştirmelerde neredeyse 2-3 maçta bir aynı oyuncular denk geliyor.

Ne kadar Rus ne kadar hile olursa olsun CS:GO Valorant'dan kat ve kat daha iyidir Valorant çıkalı 1 sene civarı olmuşken istediği başarıyı yakalayamamıştır. Hileciler bir yandan eşleştirme sistemi bir yandan performans sorunu bir yanda toxic kitle bir yandan malum yaş ortalaması bir yandan bende CS:GO'yu 10 k saat civarında oynamış ve global rütbesine ulaşmış bir oyuncu olarak Valorant (2. sezon immo bu sezon dia-2 şu an) tekrar CS:GO'ya geçmeyi düşünüyorum. Zaten Valorant'ın aşırı fazla oyuncu kaybettiği de aşikar. Eşleştirmelerde neredeyse 2-3 maçta bir aynı oyuncular denk geliyor.

İki oyununda kendine göre artıları ve eksileri var isteyen istediğini oynasın. Aynı tarz oyunlar bile değiller. CS:GO gerçekci bir oyunken Valorant'ta karakterler var ve karakterlerin kendine özel yetenekleri var. Yani iki oyunu karşılaştırmak mantıksız olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı