Valorant'da Son Günlerde Kötü Oynuyorum

Aslında konu çok da saçma değil ama eksik. Mesela yakın zamanda bir derdiniz, stresiniz, PC'de performans düşüşü vs. bir durum oldu mu önce bunu belirtmeniz lazım. Ne sıklıkta giriyorsunuz, uzun süre girmeyip öyle mi devam ettiniz... Bu şekilde gider bu iş. Yani daha çok detay verirseniz yardımcı olma ihtimalimiz o ölçüde artar. Biz de arkadaşlarla keyfi girmemize rağmen oyun yeni çıktığı sıralar altın-plat ligde rahatça 30-40 arası vuruyordum çoğu maçta. CS'den gelen bir el yatkınlığı ve oyun bilgisi vardı. Fakat geçen yıl bileğimde bir şişme oldu, onu geçirdim ardından çok PC başında kalmaktan ve ders çalışmaktan kaynaklı ellerimde sinir sıkışmaları ve Karpal Tünel Sendromu başladı. Şu an oyuna ara ara giriyorum, girdiğimde de elimi bandajla sarıp altına bilek desteği koyuyorum. Bu kez elimi haliyle rahat ettiremiyor ve pek vuramıyorum, tamamen keyfe döndü olay. Bu arada çok sık oyuna girmek de dikkat eksikliği yapabiliyor. Uzun süre oyunda kalıyorsanız bir yerden sonra beyninize ping girmeye başlıyor ve saçma sapan oynuyorsunuz 😂

Geri
Yukarı