Valorant'ı neden çok kötü oynuyorum?

Acaba hassasiyet değerleriniz fazla olduğundan kafaya imleç mi gelmiyor?

Türk server zor oluyor. Frankfurt 1-2 girin fakat arkadaşlarınızla girin. Frankfurt sunucusunda oynayan Almanlar bile kolsuz. Biz 4 kişi giriyoruz geri kalan arkadaş 10 leş zar zor alıyor.
Pingimin az olduğu tüm serverleri denedim, Paris 1-2 bence en iyisi. Frankfurt'u Türkler ele geçirdi.

Bronz hesapta girmeyin. Ben Immortal'ım. Arkadaşlarımın hesaplarında oynayınca mental olarak kötü hissediyorum. Nasıl bir Bronz'a ölürüm diye. Ayarlarınıza önem verin, bilgisayarınız iyi ise 16:9 oynayın. Hassasiyet ayarı değiştirmeyin. Sorunuz varsa cevaplarım.

Bronz hesapta girmeyin. Ben Immortal'ım. Arkadaşlarımın hesaplarında oynayınca mental olarak kötü hissediyorum. Nasıl bir Bronz'a ölürüm diye. Ayarlarınıza önem verin, bilgisayarınız iyi ise 16:9 oynayın. Hassasiyet ayarı değiştirmeyin. Sorunuz varsa cevaplarım.
Ayda bir sens değiştirdiğim için oluyor galiba.
Silah kaplamanız var mı?
Evet var onlar olmasa hiç oynayamam.

0.5 sens 1200 DPI çok mu hocam sizce, Sage ile 30 vuruyorum ama yeniliyorum Gold'dan bronza kadar düştüm ne önerirsiniz?

Ayda bir sens değiştirdiğim için oluyor galiba.

Evet var onlar olmasa hiç oynayamam.
En büyük hatadır. Cross değişmeyi anlarım ama hassasiyet çok önemli. Misal ben hep 800 DPI ve 0.4 oynadım. Ancak bir kere değiştim o değişim de 400 DPI 0.83'tü. İyiki de değişmişim.

Geri
Yukarı