Valorant'ı neden çok kötü oynuyorum?

Selam herkese, ben Valorant'da diamond 1'im. Oyunu betadan beri oynuyorum. Fakat dia olduktan sonra 2 haftadır aimim berbat arkadaşın bronz hesapta falan maça giriyorum. Beni tokatlayıp geçiyorlar. Çok sinir bozucu maça girmeden 1 saat ısınıyorum aimlab da falan takılıyorum. Ama değişen bir şey yok.
Demir ve bronz bataklıktır sakın düşme biz kuzenimle oraya demir,bronz kaplı radiantlar diyoruz.Bizim şuan daha yükseklerde olmamız gerek ama değiliz.Çoğu radiant ölümsüz ranklı yayıncılar bu liglerde öyle vuruşlar yiyorki bizim elomuzda böyle vurulmadık diyorlar.Ben az maçmı kaybettim 30-40 kill ile.

Bende 1000 DPI ile 1,5 hassasiyette oynuyorum. Yüksek bir hassasiyet mi? Yüksekse ne yapmam lazım düşüğe alışmak için?
e-DPI değeri normalde 121 ile 576 arasında olmalı, sizinki 1500. Nasıl oynayabiliyorsunuz merak ettim doğrusu. Benimki tam olarak 576'da çünkü fare için yeteri kadar alanım yok. Hassasiyeti direkt 0.57 dolaylarına çekip biraz antrenman yapın derim. Alışamazsanız kademeli olarak da düşürebilirsiniz.

E-DPI değeri normalde 121 ile 576 arasında olmalı, sizinki 1500. nasıl oynayabiliyorsunuz merak ettim doğrusu. Benimki tam olarak 576'da çünkü fare için yeteri kadar alanım yok. Hassasiyeti direkt 0.57 dolaylarına çekip biraz antrenman yapın derim. Alışamazsanız kademeli olarak da düşürebilirsiniz.

Peki Windows'taki fare hızı ayarı DPI ile alakalı bir şeyy mi? Çünkü mouseumun DPI'ı 1000 fakat Windows'taki fare hızına bağlı olarak hız değişiyor DPI'la alakası var mı?

Peki Windows'taki fare hızı ayarı DPI ile alakalı bir şeyy mi? Çünkü mouseumun DPI'ı 1000 fakat Windows'taki fare hızına bağlı olarak hız değişiyor DPI'la alakası var mı?
Tam bilmiyorum ama fare hassasiyetini sonuna kadar açıp ve sonuna kadar kapatıp oyunda deneme yapabilirsiniz.

Selam herkese, ben Valorant'da diamond 1'im. Oyunu betadan beri oynuyorum. Fakat dia olduktan sonra 2 haftadır aimim berbat arkadaşın bronz hesapta falan maça giriyorum. Beni tokatlayıp geçiyorlar. Çok sinir bozucu maça girmeden 1 saat ısınıyorum aimlab da falan takılıyorum. Ama değişen bir şey yok.
Oyuna 2 hafta girmeyin hocam. Oluyor bende eskiden CSGO'da esporcularla beraber oynardım hatta e-sporcu olan pasha biceps ile yayınlarında onun takımında az oynamışlığım yoktur. Çok oynadığınız zaman veya çok aktif mouse kullandığınız zaman bir süre sonra aşırı yükleniyor sağ kolunuz o yüzden oynayamıyorsunuz. 1-2 hafta çok girmeyin oyuna bi rahatlasın kendine gelsin eliniz kolunuz eskisinden iyi oynarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı