Valorant'ı nasıl öğrenebilirim?

Lynburk

Centipat
CS:GO'da oynadığım için aim konusunda bir sıkıntım yok. Valorantta haritaları ve karakterleri öğrenmem gerekiyor. Daha hızlı nasıl öğrenebilirim ?

CS:GO'da oynadığım için aim konusunda bir sıkıntım yok. Valorant'ta haritaları ve karakterleri öğrenmem gerekiyor. Daha hızlı nasıl öğrenebilirim?

cNed diye bir arkadaş var yayınlarında öğretici olarak açıklayıcı şekilde anlatıyor soru sorarsan yardımcı olabilir videoları da çok güzel hem de biraz da ingilizcen gelişir ama çok değil az biraz komut vermeyi öğrenirsin.

Yayıncıları ve YouTube'da hazırlanmış rehber videoları izleyin, tabii bir de ajan seçimi durumu var.
Bunuda yine kendi yeteneklerinize uygun seçimler yaparak takıma en faydalı olacağınız en az 4 tane farklı özellikteki ajanı yeteneklerine uygun oyun tarzlarıyla deneyimleyin.
Örneğin JETT ve REYNA ajanı bana fazla hareketli ve takım oyununa uzak geliyor bu yüzden bu ajanları dereceli maçlarda kullanmıyorum.
SOVA görüş yeteneği, RAZE hasar yeteneği, Omen gizliliği ile maçlarda seçimim oluyor.
Bunun yanında yine SAGE veya SKYE ajanlarından en az birine alışık olmanız daha iyi bir deneyim getirecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı