Valorant'ı nasıl oynuyorum?

Ha, ortalama oynadığım bir maçın videosunu atmıştım. Farklı bir konuya. Yine kendim açtım, izin verin atayım. Olabildiğince yapıcı ve saygı çerçevesi içinde olduğu müddetçe eleştirinin her türlüsüne açığım. Yani eleştiri kaliteli olursa en iyi ve en kötü maçlarımı da bu eleştirileri yapan kişilere atabilirim. Yukarıda birinin bahsettiği gibi kendimi avutmak, pohpohlatmak veya benzeri bir sebepten bu konuyu oluşturmuyorum. Gerçekten tavsiye istediğim, plat veya üzerine çıkanların tavsiyelerini istediğim için oluşturuyorum. Bunu özellikle belirtmek istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler. Bu taktiksel geliştirmeler için tavsiyeniz var mı? Ne gibi taktikler deneyebilirim veya aklınızda anlatabileceğiniz varsa anlatmanızı rica edebilir miyim?
Not: Bu videoyu attığım asıl konuda genelde gelen eleştiriler çok fazla bıçak çektiğim ve çok fazla shift bastığım yönündeydi.

Ha, ortalama oynadığım bir maçın videosunu atmıştım. Farklı bir konuya. Yine kendim açtım, izin verin atayım. Olabildiğince yapıcı ve saygı çerçevesi içinde olduğu müddetçe eleştirinin her türlüsüne açığım. Yani eleştiri kaliteli olursa en iyi ve en kötü maçlarımı da bu eleştirileri yapan kişilere atabilirim. Yukarıda birinin bahsettiği gibi kendimi avutmak, pohpohlatmak veya benzeri bir sebepten bu konuyu oluşturmuyorum. Gerçekten tavsiye istediğim, plat veya üzerine çıkanların tavsiyelerini istediğim için oluşturuyorum. Bunu özellikle belirtmek istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkürler. Bu taktiksel geliştirmeler için tavsiyeniz var mı? Ne gibi taktikler deneyebilirim veya aklınızda anlatabileceğiniz varsa anlatmanızı rica edebilir miyim?
Aim hızınız gerçekten güzel. Taktiksel olarak gelişmenin lazım. Seviyenize göre gerçekten güzel.

Aim hızınız gerçekten güzel. Taktiksel olarak gelişmenin lazım. Seviyenize göre gerçekten güzel.
Bi de şu taktiksel gelişme konusu var. İşin açığı nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yani anlatabilecek videolar varsa, yada kendiniz anlatabilirseniz gerçekten mutlu olurum.

Hocam oyun bilgisi denen şey kısaca oyun içi smoke lar, tutmanız gereken pozisyonlar, post plant tarzı şeyler. Ayrıca unutmayın bi oyuncuyu oyuncu yapan kill değil takımına verdiği katkıdır.

Hocam oyun bilgisi denen şey kısaca oyun içi smoke lar, tutmanız gereken pozisyonlar, post plant tarzı şeyler. Ayrıca unutmayın bi oyuncuyu oyuncu yapan kill değil takımına verdiği katkıdır.
Göz önünde bulundurarak oynayacağım. Sage ve benzeri karakterleri oynamamın temel sebebi aslında buydu. Yani bu maçta çok aktif skill kullanmıyorum. Anlatınca ne kadar inandırıcı olur o yüzden bilmiyorum. Normalde tek oynadığım karakter Sage değil tabii ki. Cypher, Killjoy, Viper gibi karakterleri oynamayı seviyorum. Yada Skye gibi. Rakiple ilgili bilgi alıp onları yavaşlatmak veya arka tutmak gibi alışkanlıklarım var. Skye oynarken flashlar ile info alıyorum, yada Cypher ve killjoy ile saldıranken takım arkadaşlarım spike'ı kurabilsinler arka yemesinler diye tuzak kurup arka tutmayı seviyorum. Fakat bunu efektif bir şekilde kullanmaya henüz alışmadığımı da biliyorum. Sonuçta alışmış olsam bronz olmazdım sanırım :D

Göz önünde bulundurarak oynayacağım. Sage ve benzeri karakterleri oynamamın temel sebebi aslında buydu. Yani bu maçta çok aktif skill kullanmıyorum. Anlatınca ne kadar inandırıcı olur o yüzden bilmiyorum. Normalde tek oynadığım karakter Sage değil tabii ki. Cypher, Killjoy, Viper gibi karakterleri oynamayı seviyorum. ya da SK'ye gibi. Rakiple ilgili bilgi alıp onları yavaşlatmak veya arka tutmak gibi alışkanlıklarım var. SK'ye oynarken flashlar ile info alıyorum, ya da Cypher ve Killjoy ile saldıranken takım arkadaşlarım Spike'ı kurabilsinler arka yemesinler diye tuzak kurup arka tutmayı seviyorum. Fakat bunu efektif bir şekilde kullanmaya henüz alışmadığımı da biliyorum. Sonuçta alışmış olsam bronz olmazdım sanırım :D

Hocam oyun bilgisi zamanla gelişir. Şu an bulunduğunuz elo biraz biraz aim elosu zaten :D

Yeni konular

Geri
Yukarı