Valorant'ı nasıl eğlenerek oynayabiliyorsunuz?

Valorant'taki skin sistemiyle alakalı arkadaşın dediği. Aldığınız skini satamadığınız için boşa gitmemesini istiyor insanlar, oynuyorlar.

Tamam işte, insanlar ilk başta zevk alarak oynuyorlar. Oyundan sıkıldığınızda oluşabilecek bir durum, ki mantıksız. Konuda nasıl eğlenildiği sorulmuş.

Bu tür oyunlar eğlence için değil hırs ile oynatır. Sonra bu hırs kızgınlığa ve öfkeye dönüşür, stres yaratır. Sonunda ne kadar iyi olursan ol, birileri seni öldürdükçe sinirin bozulur, tat alamazsın. Uzak durun.

Bu tür oyunlar eğlence için değil hırs ile oynatır. Sonra bu hırs kızgınlığa ve öfkeye dönüşür, stres yaratır. Sonunda ne kadar iyi olursan ol, birileri seni öldürdükçe sinirin bozulur, tat alamazsın. Uzak durun.
Online rekabetçi oyunların özeti. Heyecanlı olsa dahi mutluluğunuz kaybedene kadardır. 5 maç art arda kaybedin bakalım mutlu oluyor musunuz? :D

İmza: 230 saat CS :D

Gold'da 40 senelik e sporcular dolaşıyor oynamaya değmez Gold elo elmasa kadar çıktım sonra gümüş oldum bilerek insanlarla sohbet ede ede oynuyorum gece özellikle çoluk çocuk olmuyor.

Gold eloda geçen maça girdim gerçekten abartmalık bir durum yok solo kendin takıl al reynanı adam vur yükseleceksin zaten belirli bir ranka kadar yücelik eloya kadar solo Reyna gidersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı