Valorant'ı nasıl oynuyorum?

TheAny

Megapat
Makaleler
13
Birkaç gün önce böyle bir konu oluşturdum ve YouTube üzerinden kendi öldürmelerimin olduğu bir videoyu paylaştım. Haklı olarak bazı forum kullanıcıları bana ölümlerim olmadan mantıklı bir çıkarım yapamayacaklarını söylediler. Bu sebeple olabildiğince kısa bir maç videosunu yüklemek istiyorum. 11 tur sonunda karşı takımın teslim olmasıyla sonuçlanan (5 biz, 6 onlar buna rağmen teslim verdiler, uykuları vardı ya da başka bir şey bilmiyorum) kısa bir maç. Diğer maç videolarından bazıları sebepsizce 5 FPS'ken, bazıları ise 40-45 dakika arasındaydı ve işin açığı hem benim bunu kısaltmaya gücüm yetmezdi, hem de gereksiz uzundu. Kısaltıp aralardan sahne seçmezsem kim izleyecek benim 30-45 dakika arasındaki maçlarımı :D Bu sebeple böyle bir maçı tercih ettim. En iyi oyunlarımdan birini de koymak istemedim yanıltıcı olur diye. Gayet orta oynadığım bir maç.

Tekrar saygı çerçevesi içerisinde yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. ^^

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç gün önce böyle bir konu oluşturdum ve YouTube üzerinden kendi öldürmelerimin olduğu bir videoyu paylaştım. Haklı olarak bazı forum kullanıcıları bana ölümlerim olmadan mantıklı bir çıkarım yapamayacaklarını söylediler. Bu sebeple olabildiğince kısa bir maç videosunu yüklemek istiyorum. 11 tur sonunda karşı takımın teslim olmasıyla sonuçlanan (5 biz, 6 onlar buna rağmen teslim verdiler, uykuları vardı ya da başka bir şey bilmiyorum) kısa bir maç. Diğer maç videolarından bazıları sebepsizce 5 FPS'ken, bazıları ise 40-45 dakika arasındaydı ve işin açığı hem benim bunu kısaltmaya gücüm yetmezdi, hem de gereksiz uzundu. Kısaltıp aralardan sahne seçmezsem kim izleyecek benim 30-45 dakika arasındaki maçlarımı :D bu sebeple böyle bir maçı tercih ettim. En iyi oyunlarımdan birini de koymak istemedim yanıltıcı olur diye. Gayet orta oynadığım bir maç.

Tekrar saygı çerçevesi içerisinde yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler. ^^

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam videonun 1-2 dakikasını izledim kendini geliştirmen lazım çok iyi gidiyorsunuz tebrik ederim.

Daha sonra izlemeye devam edeceğim ancak ilk maç rakip takımla yazışmalarınız olduğu için shorttan gelen adam direkt kaçtı. Eğer hep böyle canlıyken yazışıyorsanız bunu azaltmalısınız.

Geri
Yukarı