Valorant'ı nasıl oynuyorum?

TheAny

Megapat
Makaleler
13
Her türlü yapıcı eleştiriye açık bir şekilde bir soru soracağım. Valorant oynayışlarım nasıl?
Şu an Bronz 3 oyuncusuyum. Daha önce gümüş 1'e çıktım, geri düştüm. Görüntüleri değerlendirirken buna göre değerlendirirseniz sevinirim. Aim Lab vb, aim geliştirme yöntemlerini kullanıyorum fakat 6 aydır FPS oynayan biri olarak çok hızlı bir etki beklemiyorum. Daha öncesinde ufak bir CS geçmişim olsa da, sadece internet kafede arkadaşlarımla oynamakla sınırlı. Daha fazlası yok. Dolayısıyla tecrübesizim denilebilir. Neyse bu kadar anlatacaklarım. (Yetenekli olduğumu da düşünmüyorum.)

Kanalda 3 adet daha Valorant videosu var. Bakar değerlendirirseniz ve saygı sınırları içerisinde yapıcı eleştirilerde bulunursanız çok mutlu olurum.
Not: Editlere takılmayın, highlightları otomatik yakalayan bir programda Killer'i yan yana getirip sonra yükleyiveriyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence çok iyi oynuyorsunuz, nasıl iyi oynadığınız hakkında bilgi verirseniz sevinirim :) Bu arada highlights videosu olduğu için çok şey anlayamayız belki ama aiminiz iyi, iyi oynadığınızı söylerken aimden bahsetmek istedim, taktikleriniz hakkında vs. bir bilgim yok.

Highlights, montage gibi terimler ne anlama gelir?
-Güzel vuruşların olduğu, ya da standart bir maçtan alınmış "kill çıkartılmış" kesitler.
Yani bu videodan çok bir şey çıkarılmaz.

Geri
Yukarı