Valorant'ı nasıl oynuyorum?

Valorant oynarken bir yandan mining yapıp üstüne kaydediyorsun ve VRAM'lerin hala yanmıyor. Nasıl başardin bunu? Ben mining yaparken valorant açık unuttuğumda masaüstünde bile 3 fps mouse oynatıyorum.
Düzgün undervoltage ve oc ile sanırım. 67 power, +100 core, +800 mem 125 watt. Sabah akşam fanlarım yüksek çalışıyor gerçi :D 85 te tutuyorum fanları.

Fuze.tv bu program. Overwolf adında bir Overlay programının mağazasına geliştirilmiş basit bir kayıt ve edit programı. Siz oynarken sizin belirttiğiniz yerleri kaydediyor. Ölme, öldürme, asist gibi anları otomatik yakalıyor. Kendi edit bölmesinde bunları birleştirip video haline getirebiliyorsunuz. Bende sadece öldürmeleri yakalamaya ayarlıydı.
Ben de indirdim fakat assist, öldürme ve ölmeyi kaydediyor. Nasıl sadece öldürmeye ayarlayabilirim?

Ciddi söylüyorum ilk gördüğümde immortal sandım :D

Ben de indirdim fakat assist, öldürme ve ölmeyi kaydediyor. Nasıl sadece öldürmeye ayarlayabilirim?
Göstereyim tabii ki.
1622039508374.png

1622039542594.png

Ciddi söylüyorum ilk gördüğümde immortal sandım :D
Teşekkür ederim.

Kendinizi avutuyorsunuz sanırım.
?
Kanalda 3 adet daha Valorant videosu var. Bakar değerlendirirseniz ve saygı sınırları içerisinde yapıcı eleştirilerde bulunursanız çok mutlu olurum.
Böyle bir şey yazdığımı hatırlıyorum. Hadi varsayalım böyle bir şey yazmadım, kendimi avuttuğumu size düşündüren saçma düşünce veya mesaj ne ola ki?
Kullanıcı adını etiketinle beraber atabilirsen istatistiklerine ulaşabilirim.
Valorant tracker ile mi?

Her türlü yapıcı eleştiriye açık bir şekilde bir soru soracağım. Valorant oynayışlarım nasıl?
Şu an bronz 3 oyuncusuyum. Daha önce gümüş 1'e çıktım, geri düştüm. Görüntüleri değerlendirirken buna göre değerlendirirseniz sevinirim. Aim Lab vb, aim geliştirme yöntemlerini kullanıyorum fakat 6 aydır FPS oynayan biri olarak çok hızlı bir etki beklemiyorum. Daha öncesinde ufak bir CS geçmişim olsa da, sadece internet kafede arkadaşlarımla oynamakla sınırlı. Daha fazlası yok. Dolayısıyla tecrübesizim denilebilir. Neyse bu kadar anlatacaklarım. (yetenekli olduğumu da düşünmüyorum.)

Kanalda 3 adet daha Valorant videosu var. Bakar değerlendirirseniz ve saygı sınırları içerisinde yapıcı eleştirilerde bulunursanız çok mutlu olurum.
Not: Editlere takılmayın, highlightları otomatik yakalayan bir programda Killer'i yan yana getirip sonra yükleyiveriyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam oynayışını çok güzel. Ama linç linçlemeyecekseniz bir sorum var? Şarkının adı ne acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı