Valorant'ın Sıkıntıları

Beraber toplasan 40 dakika oynayacağın birine ''çok kötü oynadın'' tarzı şeyler söylersen oradan olumlu bir geri dönüş pek mümkün değil. ''Beraber oynayalım, şöyle yapsak daha iyi olabilir'' tarzı yaklaşımlar daha fazla iş görür. Kimse bir diğerini komutan olarak atamıyor. Birine kötüsün demenin onu iyi yapma imkanı yok. Oyun olarak gerçekten senden geride olabilir, bu durumda kibarca yönlendirmen gerekir. 10. elde 7 adam vurmuşsun demek o oyunun içinde bir şey ifade etmez. Zaten oyun yarısına gelmiş. Dertlerinin birçoğu haklı, diğer taraftan biraz ''toxic'' denen kitleye yakın olabileceğine dair hisse kapıldım yazdıklarını okurken. :)

Beraber toplasan 40 dakika oynayacağın birine ''çok kötü oynadın'' tarzı şeyler söylersen oradan olumlu bir geri dönüş pek mümkün değil. ''Beraber oynayalım, şöyle yapsak daha iyi olabilir'' tarzı yaklaşımlar daha fazla iş görür. Kimse bir diğerini komutan olarak atamıyor. Birine kötüsün demenin onu iyi yapma imkanı yok. Oyun olarak gerçekten senden geride olabilir, bu durumda kibarca yönlendirmen gerekir. 10. elde 7 adam vurmuşsun demek o oyunun içinde bir şey ifade etmez. Zaten oyun yarısına gelmiş. Dertlerinin birçoğu haklı, diğer taraftan biraz ''toxic'' denen kitleye yakın olabileceğine dair hisse kapıldım yazdıklarını okurken. :)
Sıkıntı o zaten dinleseler maçı alacağız ama herkesde bir ilk kan alma havası. KanKa SherİfF vAn TeP iZlE

Kısa özet:
-İnstalock atmak için yarışanlar.
-Toxic kitle.
-Açık mağaza olmaması.
-Feedleyenler
-Allah yaratırken Allah'ım sen bana şeref verme ben istemiyorum diyen varlıklar.
İlla herkes entry ajan ile vurucak diye bir şey yok buyurun derecesiz maçtta gayet iyi agresif Sage oyunum. (Lose olması gözden kaçmadı.)

Ekran Görüntüsü (20).png

Böyle düşünmene çok üzüldüm. bu yazıyı yazarken sinirli yazdım hiç birinin böyle düşüneceği aklıma gelmezdi. asla toxic değilim, Kötü oynadın derken şunu kastettim. Dostum bak kötü oynadın hata yaptın burda bekleseydin daha iyiydi ama nt.

Kısa özet:
-İnstalock atmak için yarışanlar.
-Toxic kitle.
-Açık mağaza olmaması.
-Feedleyenler
-Allah yaratırken Allah'ım sen bana şeref verme ben istemiyorum diyen varlıklar.
İlla herkes entry ajan ile vurucak diye bir şey yok buyurun derecesiz maçtta gayet iyi agresif Sage oyunum. (Lose olması gözden kaçmadı.)

Eki Görüntüle 969838
Aynen hocam çok haklısınız. Sage ile demin 25 vurdum ve takımın mvpsi benim :( oyunu sildim malesef.

Yazılanların hepsini yaşamış birisi olarak katılıyorum ve ekleme yapmak istiyorum; yol yakınken kafayı yememek adına Valorant sevdasından vazgeçin derim. Korkunç derecede toksik ve akılsız oyuncular ile dolu. Vakit kaybından başka birşey değil.

İlla birşeyler oynamak istiyorsanız Pubg Steam oynayın, Division 2 oynayın, Warzone oynayın, Rainbow Six Siege oynayın.

Geri
Yukarı